Farming Simulator’un İlk Espor Turnuvası FarmCon’da Başlayacak!

Farming Simulator League 27 Temmuz'da başlayacak.

Yıllardır oyunculara bilgisayar ve mobil platformda çiftçilik yapma deneyimi sunan Farming Simulator geçtiğimiz haftalarda espor sektörüne giriş yapacağın duyurmuştu. Farming Simulator League adında oyuncuları çevresinde toplayacak olan yapım, yeni bilgiler ile gündeme geldi.

Son sürümü ile Steam’de 123.00 TL olarak satılmaya devam  eden Farming Simulator 2019 oyuncular tarafından ‘Çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilirken yavaş yavaş espor alanına da giriş yapmaya hazırlanıyor. Milyonlarca satan seri olarak bilinen çiftçilik oyunu espor maçları için geri sayıma başladı.

Bünyesinde dünyaca ünlü markaların tarım araçlarını ve ekipmanlarını bulunduran Farming Simulator serisi artık espor alanında anılacak. Bugün PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Farming Simulator League’in ne zaman ve nerede başlayacağı belli olmuş. Habere göre Farming Simulator League açılış sezonu 27 – 28 Temmuz tarihlerinde Almanya Harsewinkel’de düzenlenecekmiş.

Class Technoparc’da yer alan FarmCon’da düzenlenecek olan Farming Simulator League, 11.000 euro ödül havuzuna sahip olacakmış. Oyunun ilk resmi turnuvası olacak olan Farming Simulator League rekabetçi tarım olarak ifade ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol