Farming Simulator 22’nin Çileden Çıkaran Hataları

Farming Simulator 22 çıktı. Hemen ardından, ilk hata raporları ortaya çıktı. Bunlar arasında sizden sürekli kaçan domuzlar, kendiliğinden geri vitese geçen traktörler ve sonsuz bir güncelleme döngüsü gibi çileden çıkaran hatalar mevcut.

Popüler çiftçi simülatörü serisinin son bölümü olan Farming Simulator 22 dün piyasaya çıktı. Oyun, artık alıştığımız şekilde bazı çileden çıkaran hatalar ile çıkış yaptı. Oyunda, eğlenceye az ya da çok müdahale eden bir dizi teknik sorun mevcut. Aşağıda, çözümlerle birlikte bir hata listesi ekledik.

Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 Hata Çözümleri

Giants Software’in en son oyununu oynarken ilk başlarda bazı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Claas Trac paketini kurduysak, oyun sürekli bir güncelleme döngüsünde kilitlenebilir. Bu hatayı düzeltmek için profilinizle birlikte klasöre girmeniz ve “updater” dizinini silmeniz gerek. Tabii ki, bu çözüm sadece PC için geçerli.

Oyunu başlattıktan sonra, kontrollerde atanmış herhangi bir tuşa sahip olmadığımız ortaya çıkabiliyor. Bu durumda tek çözüm, tüm düğmeleri manuel olarak yeniden yapılandırmak.

Bazı oyuncular da sözleşmeleri tamamlamada bir sorunla karşılaştı. Bu durumda PC sürümünün sahipleri, oyun kayıtlarının bulunduğu klasöre girip “missions.xml” dosyasını not defterinde açarak sorunu çözebilirsiniz. Orada “expectedLiters” satırını bulun ve değerini “1” olarak değiştirin.

DLSS, geceleri garip hayalet benzeri eserlerin ortaya çıkmasına neden oldu. Bunları ortadan kaldırmak için ayarlarda bu seçeneği devre dışı bırakın.

Farming Simulator 22 Çözümsüz Hataları

Ayrıca oyunda şu anda çözümü olmayan bazı hatalar da mevcut. Örneğin domuzlar beslenme sırasında ağıllarından kaçabilir. Onları besleyip beslemediğimize bakılmaksızın atların sağlığı da artmıyor.

İşçiler her zaman alanları tespit edememekte ve sonuç olarak onlar üzerinde çalışma yapamamakta. Şu anda, çoğu rapor Haut-Beyleron’daki 4 ve Elmcreek’teki 47 alanla ilgili.

Traktörler ise biz içeri girer girmez kendiliğinden geri geri hareket edebiliyor. Ek olarak, ağaçları keserken ve seralardaki paletler toprak yüzeyinin biraz altına yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Elbette bunların hepsi Farming Simulator 22’de bulunabilecek hatalar değil. Sürekli güncellenen tam listeye buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol