Farming Simulator 19’un 1.2.0 Güncellemesi Yayınlandı!

Farming Simulator 19'un yeni güncellemesi ile oyunculara yeni özellikler sunuldu.

Günümüzün en gerçekçi çiftçilik deneyimini sunan Farming Simulator 19, bilgisayar ve konsol platformunda yeni bir güncelleme aldı. Gelen güncelleme ile oyunculara yenilikler sunuluyor.

Yayınlanmasından sadece on gün sonra 1 milyondan fazla kopya satışını gerçekleştiren Farming Simulator 19 yeni güncellemesi ile oyuncuların en çok istediği özellikleri aldı. Güncellemenin getirdiği özelliklerin başında peyzaj özelliği geliyor. Oyuncular peyzaj özelliği ile haritada kendi alanları içerisine yeni bir çiftlik kuracak, binalar inşa edebilecek ve çevre düzenlemesi yapabilecekler. Alanlar içerisinde dağlık yada çukur alanlar yaratabilecek ve dilediğimiz gibi düzenlemeler gerçekleştirebileceğiz. Zeminin rengini ve içerikleri üzerinde oynamalar yapabilecek ve farklı görünümler kazandırabileceğiz. Harita üzerinde 16 farklı toprak çeşidini kullanabileceğiz.

Oyuncular gelen 1.2.0 güncellemesi ile artık ekonomik zorluk seçeneklerine erişebilecekler. Yani oyuncular ticaret fiyatları üzerinde bazı kararlar alabilecekler.

Güncelleme ile oyundaki birçok hata da düzeltildi. Bu hatalar arasında yer alan gölgeleme sorunları, fiyat sorunları, kamera sorunları ve daha birçok hata tamamen çözüme kavuşturuldu. Ayrıca oyun içerisinde bazı iyileştirmeler de yapıldı.

NOT: 1.2.0 güncellemesini indirilen oyuncular çoklu olarak 1.2.0 güncellemesine sahip olan oyuncular ile birlikte oynayabilirler. 1.1.0 sürüme sahip olan oyuncular ile yeni güncellemeye sahip olan oyuncular birlikte oynayamazlar.

1 Yorum

  1. bu oyunu yapan abime helal olsun

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol