Far Cry 3, Cumartesi Gününe Kadar Tamamen Ücretsiz Oldu!

Popüler açık dünya FPS serisinin en sevilen bölümü olan Far Cry 3'ü 11 Eylül'e kadar Ubisoft Store'dan alabilirsiniz.

Ubisoft, PC’de Far Cry 3‘ün ücretsiz kopyalarını dağıtmaya başladı ve talep etmek için tek yapmanız gereken web sitesini ziyaret etmek ve oturum açmak. Bunun yerine Ubisoft Connet uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Promosyon, Far Cry 3’ün ücretsiz kopyalarını 11 Eylül Cumartesi günü yerel saatle 2:30’a kadar talep eden herkese Ubisoft Connect’te ücretsiz olarak sunulacak. Ubisoft’un resmi sitesine gidin ve Ubisoft hesabınızla oturum açın ve oyun anında açılacak. Oyunu oynamak için bilgisayarınızda gerçekten indirip oynamak için Ubisoft Connect başlatıcısını yüklemeniz gerekecek.

Far Cry 3

Far Cry 3 Nasıl Oyun?

Far Cry 3, açık dünyaları keşfetmeye ve akıllı rakip gruplarıyla kavga etmeye odaklanan popüler birinci şahıs nişancı serisinin üçüncü bölümü. Oyun, tıpkı ikinci bölüm gibi, Ubisoft Montreal Studios tarafından geliştirildi, ancak bu sefer stüdyoya Ubisoft Shanghai, Massive Entertainment ve Ubisoft Reflections ekipleri yardım etti.

Tatilleri acımasızca kesintiye uğrayan Jason Brody rolünü üstleniyorsunuz. Talihsiz bir paraşütle atlamanın sonucu olarak, bir grup psikopat korsanın egemen olduğu bir adaya iniyoruz. Daha da kötüsü, bazı arkadaşları esaret altında ve her yerde vicdansız ve akli dengesi yerinde olmayan katillerden oluşan ordular mevcut. Yakınlarını kurtarmak ve bu lanetli yerden kurtulmak için Jason’ın nasıl öldüreceğini çabucak öğrenmesi gerekecek.

Bir ay içinde piyasaya sürülecek olan Far Cry 6 ile şimdi geri dönüp modern Far Cry aksiyonunun nasıl bir araya geldiğini görmenin tam zamanı. Çünkü Far Cry 6 Season Pass ek paketi ile Vaas ve diğer Far Cry kötü adamları olarak oynayabileceksiniz.

Bilgisayarınız Far Cry 6 sistem gereksinimlerini karşılıyorsa, ücretsiz Far Cry 3 kopyanızı sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

2 Yorum

 1. İSA

  Girdim oyunu almaya Far Cry 3 ‘ü almak için anahtar soruyor geçersiz anahtar şifresi diye yazı çıkıyor, neden acaba alamadık oyunu.

  Yanıtla
  • Berk Baylançiçek

   Buradaki linkten Far Cry 3’ün ücretsiz dağıtıldığı sayfaya gidin. Altındaki Ubisoft Connect butonuna tıkladıktan sonra hesabınıza giriş yapın. Eğer yoksa yeni bir tane oluşturmanız istenecektir. Daha sonra oyun kütüphanenize eklenecektir.

   Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol