Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Fallout New Vegas İçin Broken City Modu Duyuruldu

Popüler RPG oyunlarından biri olan Fallout New Vegas için Broken City modu yayınlandı.

Dead Shock Studios, Fallout New Vegas için yeni bir DLC boyutlu mod olan Fallout: Broken City’yi duyurdu. Fallout: Broken City, 3 farklı ana görev dizisi, çok sayıda yan görev, yüzlerce yeni zırh, silah ve eşya ve binlerce yeni diyalog satırı sunuyor.

Kısacası, bu, Fallout Frontier ve Fallout California’ya benzer DLC boyutlu bir moddur. Fallout Broken City, hem eski hem de yeni oyuncular için benzersiz bir deneyim olmayı vaat ediyor. Bu mod ayrıca sürülebilir tekneler, balık tutma ve yer altı demiryolu gibi yeni oyun mekaniğine sahip olacak. Modcular ayrıca inanılmaz bir senaryoya ve görsel efektlere sahip olacağını iddia ediyorlar.

Fallout New Vegas Broken City

Fallout New Vegas için yayınlanmış olan Broken City’nin yeni bir DLC giriş videosuna sahip olacağını da belirtmek gerekir. Ayrıca California – San Francisco’da çok geniş bir dünya alanına sahip olacak. Ek olarak, oyuncular 2 Yeni DJ ve görev içeren bir korsan radyo istasyonu “The Bay” alacaklar. Son olarak, oyuncu seçimlerine bağlı olarak 10 potansiyel insan arkadaşı, 4 robot arkadaşı ve bir su arkadaşı olacak.

Şimdi bu mükemmel görünmekle birlikte, mod şu anda gerçekten erken bir aşamadadır. Dead Shock Studios, buradan indirebileceğiniz bir alfa sürümünü yayınladı. Bu bir alfa sürümü olduğundan, yukarıda bahsedilen özelliklerin çoğuyla birlikte gelmez. Yani evet, beklentilerinizi karşılamalısınız (en azından şimdilik). Ayrıca ekibin tamamlayıp bitiremeyeceğini de bilmiyoruz.

Fallout: Broken City Distress Teaser

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.