Fallout: New California Betaya Çıkıyor!

Fallout: New California yakında beta sürüm ile karşımıza çıkacak.

Yaklaşık 9 yıldır geliştirilen ve inanılmaz bir içeriğe sahip olan Fallout: New California, Fallout serisinden farklı bir oyun olarak geliştiriliyor.

İnanılmaz grafikler ve etkileyici içerikleri ile karşımıza çıkacak olan yapımda 65.000 satır diyalog yer alıyor. Bu diyalogların bir kısmı sesli ve bir kısmı yazılı diyaloglardır. Unutmadan hatırlatalım, Fallout 1’de 20.000, Fallout 3’te 40.000 satırlık diyalog bulunuyor. Yani bu durumda New California rekor bir diyalog satısına sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bir AAA oyunu olarak yayınlanacak olan yapımda, devasa bir California haritası yer alıyor. Bu haritanın oldukça doyurucu özelliklere de sahip olduğunu belirtelim. Oyun içerisinde yer alacak hikaye oyuncuları sürükleyici bir maceraya çıkaracak ve hemen hemen her anda aksiyon deneyimi yaşamalarını sağlayacak.

Oyunun proje lideri olan Brandan Lee yaptığı açıklamada, “Fallout: New California’nın kusurları var. Bu kusurları ortadan kaldırmak için ellimizden geleni yapıyoruz. Oyunculara Fallout: New California’yı sunmak için sabırsızlanıyoruz” dedi. Lee açıklamasının devamında California’nın baştan sona oynanabilir olduğunu belirtiyor.

Oyun içerisindeki cephane ve modern silahlar ile alışılmışın dışında bir aksiyon deneyimi yaşayacak ve birbirinden farklı bölgelerde şiddet dolu çatışmalara katılabileceğiz. Fallout: New California sadece bilgisayar platformu için geliştiriliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol