Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout London Demo Sürümü Çıktı

Fallout: London adlı devasa, DLC boyutlu Fallout 4 modunun arkasındaki ekip, proje içeriğinin bir bölümünü içeren bir demo sürümünü paylaştı.

Fallout London adlı devasa Fallout 4 modu için yeni karakterler, silahlar ve görevler içeren bir demo sürümü yayınlandı. Mod bir yıldan fazla bir süre önce ortaya çıktığından beri, yavaş yavaş topluluğun ilgisini üzerine çekmeye başladı.

Fallout London resmi olarak Temmuz 2021’de ortaya çıktı ve Birleşik Krallık’ın savaşın parçaladığı başkentinde kıyamet sonrası bir geleceğin korkunç bir resmini gösterdi. O zamandan beri, projenin arkasındaki ekip, DLC boyutlu mod hakkında birçok bilgi paylaştı. Resmi zaman çizelgesine uyma açısından, modun olayları Fallout 1 ve Fallout 2 arasında geçecek.

Fallout London Demosu Yayınlandı

Fallout London

Seçilen alan ABD dışında olduğundan, geri dönen herhangi bir grup veya mutantların çoğu olmayacak. Bunun yerine mod, nükleer kıyametten benzersiz koşullarda kurtulan tamamen farklı bir topluma bir bakış sunacak. TheGamer tarafından bildirildiği üzere Nexusmod‘da modun bir demo sürümü yayınlandı.

Fallou London modunun duyuru fragmanından kısa bir süre sonra gelen demo, bu noktaya kadar geliştirilen her şeyi içerisinde barındırıyor. FL Standalone Releaser, yepyeni bir karakter tarafından verilen tek bir görevden oluşuyor. Bununla birlikte, beraberindeki içerik çok daha ilgi çekici.

Demo, İngiltere’nin tarihinden ve kültüründen büyük ölçüde ilham alan 14 kıyafet ve zırh seti içerecek. Üstelik oyuncular, ikonik Bren LMG de dahil olmak üzere 13 silahı deneyebilecek. Geliştiriciler, mevcut tüm demo içeriğinin değişebileceği konusunda uyardı ve sonunda gerçekleştiğinde tam sürüm için değiştirilebileceğini belirtti.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.