Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout Dizisinin İlk Bölümü Twitch’te İzlenebilecek!

Fallout dizisi için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 11 Nisan tarihinde sunulacak ilk bölümü Twitch aracılığıyla izleyebileceksiniz.

Amazon işbirliği kapsamında vizyon tarihine az bir süre kala Fallout dizisi için yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Açıklanan detaylara göre Amazon Prime Video abonelik hizmeti kapsamında sunulacak olan yeni dizinin ilk bölümü canlı yayın platformu Twitch üzerinden izlenebilecek. Bu gelişme yayıncılarla ve izleyenlerle bir grup oluşturmasına olanak sağlayacak.

Kıyamet sonrası bir dünyayı bizlere sunan Fallout dizisinin ilk bölümü 11 Nisan tarihinde hayranlara sunulacak. Bu tarih itibariyle aynı zamanda tüm sezon içeriği aynı gün Amazon Prime Video hizmetine dahil olacak. Hayranlar ilk bölümü Shroud, BrookAB ve TheOnlyRyann gibi çeşitli yayıncılar aracılığıyla Twitch’te izleyebilecek. Aynı zamanda izleme partisi şeklinde ilk bölüme bir bakış atabileceksiniz.

Fallout Kıyamet Sonrası Ortamı Sunuyor

Başrollerinde Ella Purnell, Walton Goggins ve Aaron Moten’in yer aldığı dizinin yapımcılığını HBO tarafından izleyenlere sunulan Westworld dizisinin arkasındaki yapım şirketi Kilter Films üstleniyor. Dizinin açıklamasında kıyametten 200 yıl sonrasının konu alındığı ve nükleer serpintilerin bir hayli ön planda olduğu kurak bir dünyanın yer aldığı belirtiliyor.

QhE3ygQDorNjXZ7iSWRAPi

Fallout dizisi içerisinde aynı zamanda oyunda yer alan ikonik bölgeler, binalar, karakterler ve daha fazlası bulunuyor. Dizide sahip olunacak neredeyse hiçbir şeyin kalmadığı bir tema bizlere sunuluyor. Peki sizin diziden beklentileriniz neler? Bunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Öte yandan Amazon yakın zamanda Prime Gaming üyeleri için Nisan ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı. Aboneliğiniz varsa Nisan ayı içerisinde Fallout 76 da dahil olmak üzere 12 farklı oyunu indirebileceksiniz. Aynı zamanda bu oyunlara kalıcı olarak sahip olabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.