Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout Dizisinden İlk Görsel!

Fallout 25. yılına özel, geliştirilen diziye ait ilk görseli yayınladı. Ancak görselde pek detay görülmedi.

Amazon tarafından 2020’de duyurulan Fallout dizisi bu yıl üretime başladı ve orijinal Fallout‘un, 25. yıl dönümü ile birlikte nihayet ilk görseli gördük. Prime Video tarafından Twitter’da paylaşılan görüntüde oldukça az şey görünüyor. Paylaşılan fotoğrafın üzerine ”Tebrikler ve 25. Yılın kutlu olsun! Bu yaş için özel bir şey yapmak istedik.” yazıyor.

Tweette bariz olan şey, görüntünün ön planındaki kişilerin görünüşe göre Vault 33’ün sakinleri olduğu. Bir dizi sızıntısının 33 yerine Vault 32‘nin içinden görüntüleri ortaya çıkarması da ilginç olmuştu. Ancak gösterinin birden fazla Vault‘a odaklanması oldukça olası. Ayrıca Mahzen’in açılışı barışçıl bir olay olmayacak gibi görünüyor.

Fallout Dizisinin Kesin Bir Çıkış Tarihi Yok

Fallout

Kapının hemen içinde birinin düşmüş ve belki de ölmüş gibi göründüğünü fark edeceksiniz. Kapıda duran kişiye gelince, dünyaya çıkarken sol kollarında bir Pip-Boy ve sağlarında bir tabanca yer alıyor gibi görünüyor. Amazon’un dizi için yerleşik bir geçmişi olmayan Vaults’u kullanmak istemesi mantıklı çünkü bu, içerik oluşturuculara içlerindeki insanlarla hemen hemen her istediklerini yapma özgürlüğü veriyor. Ve bu görüntüden herhangi bir büyük açıklama çıkmasa da, en azından bu kısmı görünüyor.

Amazon’un dizi çekimi Covid-19 pandemisi nedeniyle kesintiye uğradı ve şu anda net bir çıkış tarihi yok. Şimdilik, 2023’ün ortalarında çıkması öngörülüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.