Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout Dizisinden Yeni Görseller Yayınlandı

Amazon'un Fallout dizisi, serinin çeşitli oyunlarında görmeye alışık olduğumuz ikonik sahneleri sergiledi.

Fallout dizisi 2020’de duyurulduğunda, ikonik Bethesda serisinin hayranları kıyamet sonrası ortamın bir uyarlamasının nasıl görüneceğini görmek için heyecanlıydı. O zamandan beri, yavaş yavaş da olsa bazı ayrıntıları öğrenme şansı yakaladık.

Bugün ise Fallout dizi setinden harika görseller sızdırıldı. İnsanlar dizinin neler içereceğini ve kaynak materyaline ne kadar sadık kalındığını kendi gözleriyle görme şansı yakaladı. Daha önce sızdırılan fotoğraflar ile Fallout 3’ten alınmış gibi görünen bir Super Duper Mart’ı görmüştük. Bu kez dizide yer alacak Vault tasarımlarını gördük.

Fallout Dizi Setinden Vault Görselleri

Fallout Dizi

Fallout’ta Vault dışında bir toplum olsa da, birçok insan hala büyük yeraltı yerleşimlerinin güvenliği içinde yaşamayı seçiyor. Bir Vault’ta başlayacan birçok Fallout macerası gibi, Amazon serisinin hikayesinin en azından bir kısmının Vault etrafında dönmesi muhtemel. Çevrimiçi olarak sızdırılan set görüntülerinden, serinin tasarımcılarının mümkün olduğunca serinin oyunlarına bağlı kaldıklarını görüyoruz.

Fallout 3 oynamış olanlar, özellikle oyuncunun Vault 101’deki erken çocukluklarını yaşamak zorunda olduğu oyunun ilk kısmıyla ilgili olarak, sızdırılan görüntülerde tanıdıkları bir şey görecek. Duper Mart kesinlikle bir Fallout 3 havası aşılıyor, Fallout dizisinin anlatımının serideki oyunlardan birinden ilham alıp almayacağını ise henüz bilmiyoruz.

Walter Goggins, Amazon’un Fallout dizisinde rol alacak ve dizide bir Ghoul rolü oynayacak. Dizinin ana karakteri bir Ghoul olsaydı, Fallout’un oyunculara ilk kez insan olmayan bir kahraman vermiş olması, hayranların bir süredir talep ettiği bir şey olurdu. Dizinin neler sunacağını merakla bekliyoruz. Siz dizi hakkında heyecanlı mısınız? Yorumlar kısmında belirtin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.