Bethesda, Fallout Dizi Çekimlerinin Devam Ettiğini Açıkladı

Fallout oyun serisinden uyarlanan dizi de unutulmadı. Bethesda'nın başkanı, oyunun TV uyarlaması üzerindeki çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

Fallout dizisinin çekildiğini hatırlıyor musunuz? Skyrim’in 10. yıl dönümünü kutlamak için Reddit AMA oturumu sırasında Todd Howard’a Fallout TV dizisinin ilerlemesi hakkında bir soru soruldu.

Bu yapım bir yıl önce duyuruldu ve hala hakkında pek bir şey açıklanmadı, bu nedenle gelişimiyle ilgili endişeler vardı. Bununla birlikte, Bethesda’nın başkanının yanıtladığı gibi; Oyunun dizi uyarlaması üzerindeki çalışmalar hala devam ediyormuş ve Todd Howard ünlü isimlerle çalışmaktan çok mutluymuş.

Fallout Dizi

Fallout Dizi Yapımcısı da Açıklandı

Todd Howard, Fallout dizisinin yapımcılarından bahsettiğinde, topluluk gözle görülür şekilde meraklandı ve bu hiç de şaşırtıcı değil. Sözü geçen Lisa Joy ve Jonathan Nolan ikilisi, Westworld‘ün yapımından sorumlu; Bu nedenle, Fallout dizi uyarlamasının kalitesi hakkında endişelenmemize gerek yok ancak endişeye neden olabilecek şey, dizinin konusu veya olası bir prömiyer tarihi hakkında hiçbir şey bilmememiz. Bu arada dizi Amazon Prime Video platformunda yayınlanacak.

Todd Howard’ın üretimin çok erken aşamalarında olan Fallout 5 ile ilgili planları geçtiğimiz günlerde öğrendiğimize göre, zaman içinde askıya alınan tek projesi değil. Dolayısıyla Fallout dizisi de dahil Fallout’un bilinen kıyamet sonrası evreninde yeni bir şey görmemiz biraz zaman alacak.

Fallout Dizi

Fallout 76 Güncellenmeye Devam Edecek

Fallout 76 uzun yıllar daha güncellenmeye devam edecek gibi görünüyor. Son gelen Fallout 76 – Worlds güncellemesi ile herkese açık sunucular, oyuna tüm oyuncuların erişebileceği, geliştirici tarafından tasarlanmış sunucular olacak.

Herkese açık dünyalar periyodik olarak dönecek ve ilki C.A.M.P. kısıtlamalarını azaltan, haritadaki tüm konumları ortaya çıkaran ve PvP’yi devre dışı bırakan Happy Builder sunucusu olacak. Diğer herkese açık sunucularda farklı özellikler de olacak. Örneğin High Risk isimli sunucu, hızlı seyahati yasaklayacak ve diğer oyuncuları öldürme ödüllerini artıracak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol