Fallout 76’nın Yeni Yaması Beraberinde Hatalar Getirdi!

Fallout 76, 11 Aralık'ta yeni bir güncelleme alacak.

4 Aralık’ta yeni bir güncelleme alan Fallout 76 eski hataları ortadan kaldırırken yeni hataları da oyuna ekledi.

Konsol, bilgisayar ve mobil platform için 14 Kasım’da yayınlanan yapım daha ilk haftada bilgisayar ve konsollarda 6 milyondan fazla kopya satışı yapmayı başardı. 4 Aralık’ta yeni bir güncelleme alan yapım güncelleme ile daha önce ortaya çıkan birçok hatayı ortadan kaldırdı. Çeşitli dengelemeler ile daha iyi bir oyun atmosferi oluşturan güncelleme bugün beraberindeki hatalar ile gündeme geldi. Xbox One ve PlayStation 4 için 1.0.2.0 sürüm numarasına sahip olan, bilgisayar için 1.0.2.3 sürüm numarasına sahip olan güncelleme konsollarda 3 GB, bilgisayarlarda 36 MB dosya boyutuna sahip.

Güncelleme ile gelen bazı sunucu hataları Bethesda’yı zor durumda bırakırken, Bethesda çözümü sunucuları bakıma almakta buldu. Kısa süre sonra sunucuları değiştirerek erişime yeniden açılan oyun bazı hatalar ile boğuşmaya devam ediyor. Silahlarda meydana gelen hatalar ile bazı silahlar tutukluluk yapmaya ve bazı silahlarda oyuncunun elinden kaybolmaya başladı.

11 Aralık’ta yeni bir güncelleme yayınlayacak olan Bethesda mevcut hataları kaldırmaya çalışacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol