Fallout 76 Steam’de Ücretsiz Oldu! Fırsatı Kaçırmayın

Bethesda tarafından geliştirilen çevrimiçi FPS oyunu Fallout 76, kısa bir süreliğine Steam’de bedava oldu. Ayrıca kampanya sonunda oyuna yüzde 67 indirimle sahip olma şansınız da var. Detaylar haberimizde.

Fallout 76, E3 2021 şerefine Steam üzerinde ücretsiz oldu. Kullanıcılar, 11 – 16 Haziran arasında oyunu ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilecekler. Elbette Fallout 76 sonsuza kadar sizin olmuyor, ancak kampanya sonunda oyunu beğenmeniz halinde yüzde 67 oranında bir indirim sizleri bekliyor olacak.

Normal satış fiyatı 129,00 TL olan Fallout 76, 17 Haziran’a kadar sürecek bir promosyon ile 42,57 TL’ye kadar düştü. Ayrıca oyunun Steel Dawn Deluxe sürümü de yüzde 60 indirimle 349,00 TL‘den 139,60 TL’ye inmiş durumda.

Fallout 76 steam ücretsiz

İlk kez Kasım 2018’de Windows, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülen Fallout 76, Bethesda Game Studios’un ilk çok oyunculu oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Nükleer savaşla yıkılmış bir dünyada geçen FPS yapımı, çok sayıda teknik sorunu, mekan ve karakter tasarımı, hikayesi ve başlangıçta oynanamayan insan karakterlerinin olmayışı gibi faktörler sebebiyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Ayrıca Bethesda’nın oyundaki eksiklikleri kapatmak için yayınladığı güncelleme ve diğer girişimleri de beklentilerin altında kaldı. Creation Engine oyun motoru kullanılarak geliştirilen Fallout 76, buna karşın ilk iki ayında 1,4 milyon dijital kopya satmayı başarmıştı.

Bu arada stüdyo, oyunun Battle Royale modu Nuclear Winter‘ı kapatma kararı aldı. 52 oyuncuya kadar destek sunan ücretsiz mod, hem yeterli ilgiyi göremediği hem de rakip Battle Royale oyunlarına iyi bir rakip olamadığı için eylül ayında miadını dolduracak. Fallout 76’nın Steam sayfasına buradan ulaşarak, oyunu 16 Haziran‘a kadar ücretsiz bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol