Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi Nihayet Yayımlanıyor

Bethesda, kısa süre önce Fallout 4 için duyurduğu yeni nesil güncellemeyi bugün yayımlamaya hazırlanıyor. PS5 ve Xbox Series X/S kullanıcılarına sunulacak olan yama, efsane oyun için önemli iyileştirme ve düzeltmeler içeriyor.

Prime Video’da yayımlanan Fallout dizisinin ardından hiç olmadığı kadar popüler hale gelen ünlü kıyamet sonrası açık dünya rol yapma serisi, son günlerde üst üste oyuncu rekorları kırıyor. Öyle ki, sadece 23 Nisan’da Fallout 76’ya giren kişi sayısı 1 milyonu aşarken, aynı gün tüm Fallout oyunlarında ise neredeyse 5 milyon oyuncu vardı.

İkonik serinin yakaladığı ivmeyi sürdürmek isteyen Bethesda Game Studios, geçtiğimiz haftalarda uzun zamandır beklenen Fallout 4 yeni nesil güncellemesinin çıkış tarihini nihayet açıklamıştı. İlk olarak Ekim 2022’de duyurulan ücretsiz güncelleme, yaklaşık 10 yaşındaki efsaneyi Xbox Series X|S ve PlayStation 5 konsollarına getiriyor.

Fallout 4 Yeni Nesil Güncellemesi Ücretsiz Olacak

Performans modu ve kalite modu ayarlarının yanı sıra kararlılık iyileştirmeleri ve düzeltmeleri de içeren next-gen yaması, oyunun 60 FPS’e kadar artırılmış çözünürlük ile deneyimlenmesini mümkün kılıyor. Fallout 4 yeni nesil güncellemesi, 25 Nisan Perşembe TSİ 20:00‘da gelecek, ancak Bethesda’nın güncellemeyi biraz daha erken yayınlama ihtimali de bulunuyor.

fallout 4 yeni nesil guncellemesi

Xbox Series X|S ve PlayStation 5 sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak olan sürüm, performans ve kalite iyileştirmelerine ek olarak ‘Echoes of the Past’ adı verilen ve oyuncuların tamamladıklarında harika ödüller kazabilecekleri yepyeni bir görev de yer alıyor.

Bu arada PS4 ve Xbox One sürümlerinin de kararlılık iyileştirmeleri, giriş ve görev düzeltmeleri içeren ücretsiz bir güncelleme alacağını da belirtelim. PC’deki ücretsiz yamada ise geniş ekran ve ultra geniş ekran desteğinin yanı sıra Creation Kit düzeltmeleri ve çeşitli görev güncellemeleri olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.