Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yıllardır Beklenen Fallout 4 London Modu Süresiz Ertelendi

Uzun zamandır beklenen Fallout 4 London modu için biraz daha sabretmemiz gerekecek.

Prime Video’da izleyici karşısına çıkan Fallout dizisi, ikonik oyun serisine olan ilgiyi muazzam bir şekilde artırdı. Kimi insanlar, en son yıllar önce oynadıkları Fallout‘a geri dönerken, kimileri de kült apokaliptik evrenle ilk kez tanıştı. Nitekim güncel Steam istatistikleri de bu ilginin nasıl bir boyutta olduğunu net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Bethesda Softworks’ün 2015 yılında piyasaya sürdüğü Fallout 4, seri tarihinin en özel oyunları arasında yer alıyor. Zamansız klasik için genişleme paketi kadar büyük olacağı söylenen tam teşekküllü bir mod geliştiriliyordu. Londra’nın kıyamet sonrası bir versiyonunda geçecek olan proje, hikayeyi ilk kez Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) dışına taşıyacak.

Fallout 4 London, Planlanan Tarihte Çıkmayacak

fallout 4 london modu ne zaman

Yıllardır beklenen hayran yapımı moddan kötü bir haber geldi. Başlangıçta 23 Nisan’da yayımlanması beklenen Fallout London projesi, Bethesda’nın Fallout 4 yeni nesil güncellemesini duyurmasının ardından süresiz olarak ertelendi. Ünlü RPG’yi PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarına taşıyacak olan ücretsiz yama, performans modu ve kalite modu ayarlarının yanı sıra kararlılık iyileştirmeleri ve düzeltmeleri sunacak.

Fallout 4 London projesinin arkasındaki geliştirme ekibinin lideri Dean Carter, yeni nesil güncellemenin kendilerini etkileyeceğini ve sürümde teknik hatalara neden olabileceğini aktardı. “Yeni motor iyileştirmeleri ve performans yükseltmeleri ile modu oynamak harika olacak, ancak bunun için biraz daha beklememiz gerekiyor” diyen Carter, yeni nesil güncellemenin modun temel sistemlerini nasıl etkilediğine dair belirsizlik nedeniyle yeni bir çıkış tarihi paylaşamayacağını aktardı.

Fallout 4 London hakkındaki son gelişmelerin paylaşıldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.