Yeni RTS Oyunu Falling Frontier, 2022 Yılına Ertelendi

Bilim kurgu ve RTS türündeki Falling Frontiers, 2022 yılına ertelendi.

Hooded Horse, yaklaşan bilim kurgu RTS oyunu Falling Frontier‘in 2022’ye ertelendiğini duyurdu. Yayıncıya göre, bu ekstra süre Shutter Fox Studios’un Mars ve Titan arasındaki savaşı içeren hikaye kampanyası üzerinde çalışmasına izin verecek.

Hooded Horse, oyunun mevcut durumunu göstermek için aşağıda bulabileceğiniz yeni bir fragman da yayınladı.

Falling Frontier

Bu yeni fragman daha önce görülmemiş gemileri, tesisleri ve oyun mekaniklerini ortaya çıkardı. Treylerdeki merkezi yeni mekanik, arama ve kurtarma sistemi olacak. Falling Frontier’da, her gemide, geminin performansını etkileyen görevliler bulunacak; Gemi hasar aldığında mürettebat yaralanabilecek veya ölebilecek ve araç devre dışı bırakıldığında veya tahrip olduğunda, aracı tahliye edebilecek.

Kaçış bölmelerinde hayatta kalan mürettebat, daha sonra, herhangi bir hizip tarafından, malzemeleri tükenmeden kurtarılabilecek ve teknoloji konfigürasyonlarından bir düşman üssünün veya operasyonunun konumuna kadar çeşitli bilgiler için sorgulanabilecek.

Fragman ayrıca, yörüngesel bombardımanların eşsiz yıkımına özel bir bakış ve daha önce görülmemiş olan, filoların tersanelerden uzaktayken bile yeniden silahlanmasına, ikmal yapmasına ve onarım yapmasına olanak tanıyan bir ara istasyon tesisine yönelik bir keşif sistemini de gösterdi. Biri arama kurtarma görevine gönderilen iki yeni gemi türü de ilk kez ortaya çıktı.

Oyunun geliştirici ekibinin başkanı: “Falling Frontier’in sistemlerinin çoğu, Erken Erişim lansmanımız için hazır, ancak oyuncular ellerine geçmeden oyunu mümkün olan en iyi duruma getirmek için gerekli zamanı ayırmak istiyoruz. Erken Erişim’e ulaştıktan sonra oyun için planladığım daha çok şey var ve yayıncım Hooded Horse, oyunu gerektiği gibi cilalamak için erteleme konusunda çok destek oldu. Falling Frontier benim hayalimdeki oyun ve yörünge bombardımanı ve arama kurtarma gibi sistemleri tam olarak gerçekleştirmek ve en önemlisi, hikaye senaryosu ‘Titan Rising’in oyuncuların dört gözle beklediği türden bir deneyim sunmasını sağlamak için zamana ihtiyacımız olacak” dedi.

Falling Frontier Resmi Tanıtım Fragmanı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol