Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys’ın Sezon Ortası Güncellemesi Yayınlandı

Fall Guys: Ultimate Knockout için sezon ortası güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte karışımlı haritalar ortaya çıkarken, Big Yeetus adında kocaman bir çekiç oyuncuları bekliyor olacak.

Fall Guys: Ultimate Knockout‘un Sezon 1 ortası güncellemesi yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte oyuna Big Yeetus adında kocaman bir çekic tüm haritalara eklendi. Ayrıca oyuncuların uzun zamandır beklemekte olduğu yeni anti-hile yazılımı da bu güncelleme ile birlikte oyuna entegre edilmiş oldu.

Fall Guysin Sezon Ortasi Guncellemesi Yayinlandi

Fall Guys’ın geliştiricisi olan Mediatonic en son yaptığı güncellemede oyunda hile kullanan oyuncuların bulunacağı Cheater Island adında bir yerden bahsetti. Hayır bu tam olarak bir ada değil ancak hile ile mücadele için farklı bir yöntem uygulayan geliştirici, hile kullandığı kesin olarak tespit edilmiş olan oyuncuları bu adaya atacak ve hileciler kendileri gibi hile kullanmış olan oyuncular ile birlikte aynı eşleştirme ile oynayacaklar. Yani burada ki amaç tespit edilen hilecilerin tıpkı kendileri gibi aynı oyuncular ile oynayarak hile kullanmayan diğer oyunculardan ayırmak.

Ayrıca bu güncelleme ile birlikte oyuncuların severek oynadığı haritalarda da bazı değişiklikler var. Haritalar karıştırılarak normal de daha önce dönen çekiçlerin olmadığı harita da artık dönen çekiçler olabilecek böylece sürekli aynı haritayı oynamış olan oyuncular daha avantajlı olacağından şimdi ise biraz daha şartlar eşitlenmiş olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.