Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys Ne Zaman Ücretsiz Olacak?

İlk olarak 2020 yılında piyasaya sürülen ve kısa sürede fenomen hale gelen Fall Guys, çok yakında hem PC hem de konsolda bedava olacak. Çıkış tarihi başta olmak üzere oynaması ücretsiz sürüm hakkındaki bilgileri sizler için derledik.

2020’de PS4 ve PC’de çıkış yapan ve beklentilerin çok üzerinde bir ilgiyle karşılaşan Fall Guys, çok yakında ücretsiz bir oyun olacak. Devolver Digital Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi hayatta kalma oyunu, ücretsiz sürümü ile mobil hariç neredeyse tüm büyük oyun platformlarında piyasaya sürülecek.

Daha önce deneyimlemeyenler için kısa bahsetmek gerekirse Fall Guys, en sona şanslı bir galip kalana kadar diğer yarışmacılarla birlikte peş peşe gelen absürt engelli parkurların kaosunda ilerlediğiniz, çapraz platformlu ve çok oyunculu bir parti savaşı oyunudur.

Fall Guys Ücretsiz Sürümü 21 Haziran’da Geliyor

fall guys oynaması ücretsiz
Fall Guys oynaması ücretsiz sürümü, PC’de Epic Games Store’a özel olacak.

20 Haziran’da Kuzey Amerika’da ve 21 Haziran’da Avrupa ve Asya bölgelerindeki Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PS4, PS5 ve PC kullanıcıları, tamamen ücretsiz bir şekilde Fall Guys oynayabilecekler. Oyun, yarın Türkiye saatiyle 15:00 itibarıyla erişime açılacak.

Fall Guys oynaması ücretsiz sürümüne yalnızca Epic Games Store üzerinden ulaşılabilecek, ancak oyunu daha önce Steam‘den satın aldıysanız platformunuzu değiştirmeye gerek kalmadan oynamaya devam edebileceksiniz.

Oynaması Ücretsiz Sürüm Epic Store’da Olacak

fall guys ücretsiz

İlk olarak PS4’te ücretsiz bir PlayStation Plus oyunu olarak piyasaya sürülen Fall Guys, kısa sürede küresel bir fenomene dönüştü. Daha önce pek çok oyundan skin veya eşyayı oyunculara sunan yapım, yakında Halo Infinite’ten bir Master Chief görünümü alacak.

Fall Guys’da ücretsiz görünümler ve oyun içi ödüller almak için ücretsiz sürümüne geçmeden önce bu sayfadan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Kilidi açılmış tüm ön kayıt ödülleri 27 Haziran‘a kadar oyunculara verilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.