Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys PS5 Versiyonu Yakında Gelebilir

Fall Guys: Ultimate Knockout olarak bilinen çok oyunculu oyun, Devolver Digital ve Mediatonic için başarılı olmaya devam ediyor.

Fall Guys PS5 versiyonu yakında kullanıcıların beğenisine sunulabilir. Kulaktan kulağa ve Twitch yayıncıları aracılığıyla birçok hayran ve oyuncuyu kendine çeken platform oyunu sayesinde 2020’de sürpriz bir başarı elde etti. Oyun ayrıca Tim Burton’ın The Nightmare Before Christmas, Sonic the Hedgehog ve temsil edilen diğerleri gibi kostümler şeklinde birçok işbirliği yapıldı.

Fall Guys, kısmen lansmanında ücretsiz bir PS Plus oyunu olması sayesinde PS4’te inanılmaz bir başarı elde etti. Oyun hazır olduğu sırada PS Plus’tan en çok indirilen oyun için bir dünya rekoru kırmayı bile başardı. Şimdi, bazı son güncellemeler Fall Guys’ın Sony’nin yeni nesil konsolu PS5’e geleceğini gösterdiğinden, oyun başarısını başka bir PlayStation platformunda devam ettirecek gibi görünüyor.

Fall Guys PS5 Versiyonu Gelecek Yıl Çıkacak!

Fall Guys

Bu bilgi, PlayStation konsollarına gelen oyunların yanı sıra ne kadar yer kaplayacaklarını takip ettikleri Twitter hesabı @PlayStationSize tarafından geldi. PS5 veritabanına yeni bir Fall Guys: Ultimate Knockout beta eklendi ve beta takma adının ekli olduğu bir oyunun küçük resmiyle tamamlandı.

Oyun şu anda hem PS4 hem de PC’de, Nintendo Switch ve Xbox sürümlerinin gelecek yıl çıkması planlanıyor. Oyunun şimdi muhtemelen bir PS5 sürümü alması, geliştiricilerin tüm sürümleri için çapraz oyun işlevleri uyguladığı için oyunun diğer sürümlerinin 2022’ye ertelenmesinin bir nedeni olabilir. Crossplay, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana geliştiricilerin dahil etmek istediği bir özellikti, bu nedenle hayranların yakında bir noktada konsollarından bağımsız olarak herkese karşı oynayabilecekleri muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.