Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys Cadılar Bayramı Etkinliği ‘Falloween’ Başladı

Fall Guys, oyunculara oyalanacak yeni şeyler sunan Falloween adlı yeni bir etkinlikle Cadılar Bayramı için büyük bir etkinlik düzenledi.

Fall Guys için en son oyun içi etkinlik başladı ve sürpriz olmayan bir şekilde birçok Cadılar Bayramı temalı içerikle geldi. Cadılar Bayramı yaklaştıkça, çok sayıda geliştirici ürkütücü içerikleri oyunlarına dahil etmeye başladı. Rocket League, Fortnite, Overwatch 2 ve Dyingh Light 2 gibi birçok oyunda şimdiden güncellemeler yayınlandı.

Epic Games, oyunu yaz aylarında oynaması ücretsiz hale getirdiğinden, bu yıl Fall Guys için şimdiden başarı dolu bir sene oldu. Sonuç olarak, daha fazla oyuncu renkli battle royale oyununda bulunan kaotik aksiyona ve çılgın kostümlere göz atabildi. Buna ek olarak, oyunun son sezonu Satellite Scramble, geçen ay lansmanı yaptı. Bugün ise Cadılar Bayramı etkinliği başladı.

Fall Guys: Falloween Etkinliği Neler İçeriyor?

Fall Guys

Fall Guys’ın Cadılar Bayramı etkinliğinin adı Falloween ve bugünden 31 Ekim’e kadar devam edecek. Ürkütücü şenliklerin başlamasını kutlamak için, oyuncuların etkinlik sırasında neleri sabırsızlıkla beklemeleri gerektiğini gösteren bir fragman yayınlandı. Önümüzdeki birkaç gün içinde oyuncular, Cadılar Bayramı temalı yeni bir gösteri olan Treat Thieves’e katılabilecek.

Ek olarak, oyuncuların zorlukları tamamlayarak bazı ürkütücü ödüllerin kilidini açmasını sağlayacak yeni bir ödül takipçisi mevcut. Sunulan ödüllerden bazıları, İkramcı Hırsız takma adı, Perili isim plakası ve Kabak Yamaları deseni olacak. Jack-o’-Loafer’lar, ödül takipçisinin tamamını bitirmeyi başaranlar için mevcut olacak. Ayrıca oyuncular, Treat Thief ödüllerinden biri olarak oyun içi bir para birimi olan 200 Kudos kazanabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.