Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys 6. Sezon Güncellemesinin Detayları Geldi!

Fall Guys 6. Sezon güncellemesinin detayları geçtiğimiz saatlerde YouTube'da trailer olarak paylaşıldı.

Fall Guys hakkında, yeni oyun içi etkinlikler, ödüller, aşamalar ve daha fazlası dahil olmak üzere 6. Sezon ile ilgili yepyeni ayrıntıları açıkladı.

Geçtiğimiz saatlerde Mediatonic, oyunun 6. Sezon: Party Spectacular’ı bir tweet ile duyurdu. Oyunda her yeni sezonda olduğu gibi, 20.000 Kudos ve 20 Crown’un yanı sıra toplam 25 yeni kostümle 50 yeni ödül katmanı gelecek.

Fall Guys 6. Sezon Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Yeni sezon geldiğinde Ghost of Tsushima’dan Jin Sakai’nin kilidini açmak için yepyeni kostüm çeşitleri olacak ve ayrıca Sackboy’un katılabileceği sınırlı süreli bir etkinlik olacak. Oyunun 6. Sezon oynanış fragmanını izlemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Fall Guys

Etaplar olmadan yeni bir Fall Guys sezonu olmazdı ve bu sefer tökezlemek için beş etap var. Party Gauntlet’te vakum tüpleri, su balonu topları ve trapez çubuklar bulunurken Full Tilt, Fall Guys’da ilk kez tam 360 derecelik tahterevallileri sunuyor. Başka bir yerde, Pipe Dream, çeşitli boruları bilinmeyen tehlikelere düşürüyor. Airtime, mümkün olduğunca uzun süre havada kalmanız için oyunculara meydan okuyor.

Kısacası, oyunun 6. Sezon’un yakın gelecekte bir noktada yayına girmesini dört gözle bekleyecek çok şey var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.