Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys 4. Sezon Oyuncuları Geleceğe Götürecek

Geliştirici Mediatonic, Fall Guys Sezon 4'ün ilk ayrıntılarını açıkladı ve oyuncular için özel bir hediye yayınladı.

Fall Guys geliştiricisi Mediatonic, önümüzdeki Sezon 4 ile ilgili ilk detayları paylaştı ve bu yeni sezonun teması gelecek hakkında olacak.

Bir tanıtım videosuna göre oyuncular 4041 yılına gidecek. Mediatonic yalnızca Sezon 4 için temayı açıkladı, bu nedenle yeni içerik, güncelleme veya yeni özelliklerle ilgili tüm ayrıntıları öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Biz yeni sezonu beklerken Mediatonic, 4.Sezonun temasının duyurusunu kutlamak için oyunculara bir hediye verdi. Oyuncular “Fall Guys Season 4 is …” cümlesini tamamlayabilir ve yanıtlarını Twitter üzerinden gönderebilirler. Mediatonic, her biri 20 kron alacak 20 kazanan seçecek.

Fall Guys Sezon 3.5 şu anda devam ediyor, ancak Mediatonic’in 4. Sezonu tartışmaya başlaması nedeniyle yakında bitmesi muhtemel. Öte yandan, Cuphead görünümleri bu hafta Fall Guys’a geliyor ve oyunun kendisi de bu yaz yeni platformlarda (Nintendo Switch ve Xbox) piyasaya sürülüyor.

Fall Guys Sezon 4

Mediatonic‘in kurucu ortağı ve CEO’su Dave Bailey, ekibin battle royale unvanı için neyin mümkün olabileceğinin yalnızca “yüzeyini kazıdığını” söyledi. Oyunun asıl aşaması, “Dünyadaki en büyük oyun şovunu” yaratmaktı ve Mediatonic bu tutkuyu yerine getirmeyi planlıyor. Bailey, “Bu şekilde düşündüğünüzde, bunu yapabileceğimiz milyonlarca farklı yol var ve umarım insanlar bunun gelecekte olacağını görürler.” dedi.

Eski popüleritesi olmasa da Fall Guys hala binlerce oyuncu tarafından sevilerek oynanmaya devam ediyor. Birçok oyun markasından karakterleri oyuna eklemeye ve güncellemeler ile desteklenmeye devam ediyor. Siz hala oynuyor musunuz? Yeni güncellemeyi beğendiniz mi? Düşüncelerinizi yorumlarda bizler ile paylaşmayı unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. For season 4 we,re traveling to future

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.