Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys 4.5 Güncellemesi Crossplay Desteği Ekledi

Mediatonic popüler eğlenceli battle royale oyunu Fall Guys 4.5 güncellemesini yayınladı.

Mediatonic, PC ile PS4 arasında çapraz oynama desteği ekleyen Fall Guys için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Ek olarak, 4.5 Güncellemesi 12 farklı turda 5 varyasyon, herkes için özel lobiler, çok sayıda iyileştirme ve çok sayıda hata düzeltmesi getiriyor.

Fall Guys 4.5 güncellemesi

Daha fazla ayrıntıya girersek, Özel Lobiler artık iyileştirilmiş bir deneyimle herkese açık. Tüm oyuncular oyunlara en az dört oyuncuyla başlayabilir ve PC ve PS4 oyuncuları birlikte oynayabilir. Bahsetmişken, PC ve PS4 oyuncuları artık tüm oyun modlarında birlikte eşleştirme yapabilir.

Ek olarak, bu en son yama, senkronizasyon çözme, fizik ve ilgili sorunlar için çok sayıda iyileştirme getiriyor. Ayrıca, animasyonları gerçekleştirirken The Wimp kostümünün yanlış kırpılması gibi bazı animasyon sorunlarını da düzeltir.

Fall Guys 4.5 güncellemesi ile birlikte iki yeni round artık oyuncular tarafından oynanabilir.

 • The Slimescraper: Zirveye ulaşmak için, cesur fasulyelerin slime’ı geçmesi ve Slime Climb’in bu ruhani halefinde birden fazla kargaşa katında ustalaşması gerekecek.
 • Button Bashers: Oyuncular, birden fazla mini arenada düello çiftlerine ayrılır; zamanlayıcının sonunda, en çok puanı alan kazanır.

Fall Guys 4.5 güncellemesi ile birlikte Sorunların giderilmesine yardımcı olmak için bağlantı kalitesini gösteren oyun içi gösterge eklendi. Bunun yanı sıra, Snow artık PC oyuncuları için Sezon 3 turlarında gösterilecek.

Hepsi ve daha fazlası için yeni güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. emin umut

  efsana indirmenii taviye ederim

  0
  0
  Cevap
 2. apo

  çok güzel bir oyun fall guys herkesin indirmesini tavsiye ederim

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.