Facebook ve Instagram Ortak Grup Özelliğini Test Ediyor

Facebook ve Instagram kullanıcıları dağınıklığın önüne geçilebilmesi için platformlar arası ortak bir grup kurabilecek.

Sosyal medya denilince akla gelen ilk servislerden olan Facebook ve Instagram kullanıcıların iletişimini geliştirmek adına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Yeni dönemle birlikte Facebook ve Instagram ortak grup özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Facebook’ın Instagram’ı satın almasıyla birlikte, Instagram büyümeye ve gelişmeye devam etmişti. Facebook’un son hamlesi ile sahibi olduğu platformların mesajlarını tek bir noktada toplamak olmuştu. Özellikle Instagram kullanıcılarının çok kullandığı mesajlaşma özelliği artık Facebook Messenger üzerinde de kullanılabiliyordu.

Facebook ve Instagram Ortak Grup Özelliği

Facebook ve Instagram mesaj kutularını birleştirmesi büyük bir kullanıcı grubu tarafından benimsenirken, bu özellik geliştirilmeye devam ediyor. Kullanıcıların sohbetlerini daha derli toplu hale getirecek olan Facebook ve Instagram ortak grup özelliği geliyor.

Facebook ve Instagram Ortak Grup Özelliğinde Bir Arada Kullanılabilecek

Facebook’un şimdilik test ettiği ve kısa sürede herkes için kullanıma sunacağı bu özelliği ile birlikte kişiler Instagram’daki mesaj kutularında olan arkadaşları ile Facebook üzerinde olan arkadaşlarını ortak bir grupta buluşturabilecek. Bu sayede sadece Facebook ya da Instagram kullanan kişiler ortak bir grup üzerinden iletişim kurabilecek.

facebook ve instagram ortak grup ozelligini test ediyor 2

Bu özelliğin yanında Facebook, hibrit yapıya sahip yeni bir seviyeye de ulaşıyor. Instagram’a yeni özellik getirmeye devam eden Facebook, yeni özelliği ile birlikte Instagram mesajlarında kullanıcıların anket başlatabilmesine imkan tanıyor. Bu sayede Instagram kullanıcıları mesaj üzerinden bir konu hakkındaki fikirlerini kolayca belirtebiliyor ve daha kolay iletişim sağlayabiliyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol