Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fable Harika Bir Fragmanla Tanıtıldı

Xbox Games Showcase'te, Fable'ın yeni bir fragmanı yayınlandı. Fragman, bizi tanıdık dünyalara sürükleyerek oldukça büyük bir heyecan uyandırdı.

Playground Games’in yeni Fable oyunu daha önce duyurulmuştu ancak Xbox Games Showcase’te yepyeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda The IT Crowd şöhretinden Richard Ayoade’yi, Dave’in kahramanlar çağının sona ermesi ve tarım çağının geleceği hakkında dertleşirken gösterdi. Bununla birlikte bir bükülme sayesinde Ayoade’nin karakterinin, evini işgal etmeye çalışan kahramanları savuşturan dev bir yaratık olduğu ortaya çıkıyor.

Bunun oyun mu yoksa motor içi görüntü mü olduğu henüz belli değil. Zamanla oyunun gerçek görüntüleri de yayınlanacaktır ancak yüz animasyonları ve dokular oldukça başarılı görünüyor. Videoya bakıldığında devler diyarında fiziksel olarak küçük bir insan olarak oynayacağımız anlaşılıyor ki bu oldukça eğlenceli bir konsept. Aktör Richard Ayoade ise oyunda yer alacak.

Fable Game Pass’e Gelecek

Fable

Microsoft’un tüm oyunları gibi, yeni Fable da Xbox Game Pass’te piyasaya sürülecek. Ancak oyunun resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Oyun, orijinal ofisin yanında kurulan ikinci bir Playground Games stüdyosunda geliştiriliyor. Yeni oyun 2010’daki Fable 3’ten bu yana serinin ilk ana hat yapımı olacak. Bu arada, Kinect odaklı The Journey spin-off’u ve kart oyunu Fortune daha öncesinde duyurulmuştu.

Geçen yılın eylül ayında Microsoft Studios başkanı Matt Booty, Playground’daki geliştiricilerin seri üzerinde gerçekten inanılmaz başarılı bir şekilde çalıştığını belirtmişti. Yayınlanan fragmanı izlerken gerçekten tüylerim diken diken oldu. Xbox Games Showcase hala devam ediyor. Gelişmelerden sizleri anlık haberdar edeceğiz, takipte kalın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.