Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eylül 2018’de Oynayabileceğiniz En İyi Oyunlar

Eylül ayında oynanabilecek en iyi oyunları listeledik.

Eylül 2018, bol bol yeni oyunun çıkacağı bir dönem. Hala Eylül 2018’de ne oynayacağınıza karar veremediyseniz listemize bir göz atın. Kış dönemi öncesi oynayabileceğiniz en iyi oyunları bu yazıda listeledik.

Marvel’s Spider-Man

eylül 2018de oynayabileceğiniz en iyi oyunlar

Her kesimden oyuncunun uzun süredir beklediği PS4’e özel çıkmış olan Marvel’s Spider-Man, beklentileri karşılayan ve oldukça yüksek inceleme puanları almış olan bir oyun oldu. Güzel grafikleri, ilgi çekici hikayesi ve keyif veren dövüş sistemiyle Marvel’s Spider-Man; 2018 yılı Eylül ayında oynanabilecek en iyi oyunlardan birisi.

NBA LIVE 19

NBA LIVE 19 – Official Reveal Trailer

Basketbol severlerin son zamanlarda en çok oynadığı oyun olan NBA LIVE, bu sene de oldukça güzel bir çıkış yaptı. Geçen hafta çıkan NBA LIVE 19; karakter modellemeleriyle, bol bol kişiselleştirme seçenekleriyle, güzel tasarlanmış mekanikleri ve basketbol ortamını güzel yansıtmasıyla Eylül 2018’de oynayabileceğiniz en keyif verici oyunlardan biri olmayı başarıyor.

Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition

eylül 2018de oynayabileceğiniz en iyi oyunlar 1

2017 yılına damgasını vuran, gelmiş geçmiş en iyi RPG oyunlarından birisi olarak kabul edilen Divinity: Original Sin 2; geçtiğimiz günlerde Definitive Edition olarak tekrardan çıktı. Çoğu oyuncunun favori RPG oyunu olabilmiş Divinity: Original Sin 2’yi hala denemediyseniz, kesinlikle ona bir şans vermelisiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.