Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Evil Dead, 5 Günde Yarım Milyon Kopya Sattı

Uzun zamandır beklenen çok oyunculu korku oyunu Evil Dead, 13 Mayıs'ta oyuncularla buluştu. Oyun, çıktığı günden bu yana yarım milyon kopya sattı.

Çok oyunculu bir korku oyunu olan Evil Dead, 13 Mayıs cuma günü çıkış yaptı. Geliştirici Sabre Interactive’in sahibi Embracer Group’un ve Twitter’daki raporunda belirttiği üzere, oyun çıkışından sonraki ilk beş gün içinde 500.000’den fazla kopya sattı. Başlangıçta 2021 sürümü için planlanan Evil Dead The Game, bazı düzenlemeler yapmak ve tek oyunculu mod eklemek için önce Şubat 2022’ye, ardından Mayıs 2022’ye ertelendi.

Saber bu gecikme için, zamana ihtiyaç duyduklarını çünkü oyunu tamamen hazır hale getirmeye çalıştıklarını öne sürmüştü. Görünüşe göre gecikme işe yaradı ve Evil Dead, Sabre Interactive’in önceki zombi nişancısı World War Z‘den daha iyi karşılandı. Hayatta kalanların şaşırtıcı bir gücünün bulunduğu oyun, saklambaçtan çok daha fazlasını içeriyor.

Evil Dead Bazı Oyuncuları Hiç Korkutmadı

Evil Dead

Oyunun doğası gereği oyuncular bazen hızlı hareket etmeye çalışarak yerlerini korumak için çabalıyor. Ve hem oyuncular hem de yaratıklar arasında aşırı orantılı bir denge söz konusu. Bu yüzden bazı durumda kahramanlar bazı durumda da yaratıklar zafer elde edebiliyor. Bu da her zaman bir gerginlik ve heyecan hissettiriyor.

Çapraz oynama özelliğine sahip çok platformlu ve çok oyunculu bir oyun olması, Evil Dead‘in satışına kesinlikle yardımcı oldu. Fakat bazı oyuncular oyunu, korkmaktan ziyade eğlence duyarak oynuyor. Ancak durum ne olursa olsun, beş günde bu satış rakamlarına ulaşmak oldukça büyük bir başarı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.