EVE Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.2

Kullanıcı

EVE Online, Yeni Oyunculara Kolaylık Sağlayacak

EVE Online'ın geliştirici ekibi, yeni oyuncular için oyunu kolaylaştırmaya karar verdi. Diğer şeylerin yanı sıra oyuna bir hikaye öğreticisi eklendi.

EVE Online kesinlikle en nazik öğrenme eğrisine sahip bir oyun değil. New Eden’a katılmak isteyen oyuncular, sezgisel olmayan öğreticilerle yüzleşmek ve diğer taraftarların tavsiyelerine güvenmek zorundaydı. Geliştirici ekip bu sorunu çözmeye ve oyunlarını yeni pilotlar için daha erişilebilir hale getirmeye karar verdi.

EVE Online

Eve Online, Epic Games Store’a Eklenecek

Buna yardımcı olmak için dün Gateway – Quadrant 3 adlı en son güncelleme yayınlandı. Ana unsuru yeni oyuncular için bir kampanyaydı. EVE ile maceraya başlamak isteyenler artık oyunun temellerini kademeli olarak açıklayan bir dizi hikaye görevine katılabilecek. Öğreticiyi ilgi çekici bir hikayeyle zenginleştirmenin, topluluğun yeni üyeleri için ezici olmasını engellemesi gerekecek ancak bunun işe yarayıp yaramadığını zamanla öğreneceğiz.

CCP’nin yayınladığı güncellemenin, EVE Online topluluğunu genişletmek için yaptığı tek şey bu değil. Haftaya, 23 Eylül’de oyun Epic Games Store’un kataloğuna da girecek. Oyunun bu hizmetteki varlığı, daha fazla oyuncuyu uçsuz bucaksız New Eden’a girmeye teşvik edecek. Oyunun Epic Games Store’daki ilk çıkışı vesilesiyle oyunda özel etkinlikler de yer alacak. Onlarla ilgili ayrıntılar henüz açıklanmadı.

Bunun dışında her güncellemede olduğu gibi Gateway de denge değişiklikleri ve hata düzeltmeleri sunacak. Bunların çoğu oyunda bulunan kaynakları içerecek. Bu tür daha fazla değişiklik, özellikle oyunun eski ustaları tarafından fark edilecek. Bir sonraki güncellemede, 4. çeyrekte tanıtılacak. Büyük ihtimalle 21 Kasım’da yayınlanacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol