ETS2 1.43 Güncellemesi’nin Açık Betası Yayınlandı

Euro Truck Simulator 2 1.43 güncellemesi için açık beta yayınlandı. Tam sürüm, Lyon şehrine yeni bir görünüm ve özel teslimatlar için daha fazla rota ekleyecek.

SCS Software, ETS2 için içerik üretmeye devam ediyor. Şu anda Lyon şehri için yeni bir görünüm ve diğer şeylerin yanı sıra özel teslimatlar için ek yollar getirecek olan 1.43 güncellemesi üzerinde çalışan ekip, güncellemenin açık betasını yayınladı.

Güncellemeyi test etmek ve erişim elde etmek için, Steam’deki kitaplığınızda oyunu bulmanız, sağ tıklamanız ve Özellikler panelini açmanız gerek. Orada, Beta sekmesi altında “Public Beta 1.43” seçeneğini seçin. Tabii bu yamanın tam sürümü olmadığı için, içeriğinin tamamını sunmadığı ve her türlü hatayla dolu olabileceğini hatırlatalım.

ETS2 1.43

ETS2 1.43 Güncellemesi Neler Ekleyecek?

Ayrıca SCS Software, ETS2 güncellemesinin son versiyonunda göreceğimiz en önemli değişiklikleri açıkladı. Avrupa haritasında birçok yeni özellik bizlerle buluşacak. Başka bir şehir yenilenecek; Fransa, Lyon. Diğerlerinin yanı sıra yeni yollar ve üç gerçek, karakteristik bina şehre eklenecek. Bunlar, Viaduc de Perrache, Musée des Confluences ve Groupama Stadyumu olacak.

İspanya ve Portekiz ise iki yeni yola kavuşacak. İlki A-1 ve A-2 otoyollarını birbirine bağlayacak, ikincisi ise Sines şehri yakınlarında başlayıp Sevilla’da sona erecek. Ayrıca, Avrupa genelinde 35 simge yapı inşa edilecek.

Aşağıda listelediğimiz rotalarda güncelleme ile oyuna eklenecek:

  • Daugavpils – Rezekne
  • Soria – Teruel
  • Galati – Iasi
  • Cagliari – Sassari
  • Gothenburg – Helsinborg
  • Brest – Rennes
  • Bremen – Travemunde
  • Warsaw – Katowice
ETS2 1.43

Ayrıca ETS2 1.43 güncellemesiyle birlikte oyuna bir takım küçük değişiklikler de getirilecek. Diğerlerinin yanı sıra damperli kamyon satın alma imkanı olacak ve kabinlerdeki sesler iyileştirilecek.

Şu an için 1.43 güncellemesinin tam sürümünün çıkış tarihi ise açıklanmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol