Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eternals Senaristi Ikaris’in Öldüğünü Doğruladı

Eternals yardımcı senaristi Kaz Firpo, Richard Madden'ın karakteri Ikaris'in Marvel filminin sonunda resmen öldüğünü doğruladı.

Eternals’ın senaristlerinden biri olan Kaz Firpo, filmin sonunda Ikaris’in gerçekten öldüğünü doğruladı. Marvel Sinematik Evreni’nin 4. Aşamasındaki üçüncü film olan, Gökseller tarafından insanlığın son 7.000 yıldaki ilerlemesine rehberlik etmek için yaratılan ölümsüz varlıklar grubunu tanıttı. 

Filmin devasa ekibi arasında, Ajak’ın öldürülmesinden sonra fiili lider olan Gemma Chan‘dan Sersi de bulunuyor. Filmdeki olaylar sırasında Kit Harington’dan Dane Whitman ile çıkıyor olmasına rağmen, Richard Madden’ın Ikaris’iyle binlerce yıla yayılan uzun bir romantik geçmişi var.

Eternals

Eternals Senaristi Icarus’un Öldüğünü Kesinleştirdi

Eternals’taki daha şaşırtıcı bükülmelerden biri, grubun ideolojik hatlar boyunca bölünmüş olması ve Ikaris’i üçüncü perdede ikincil bir kötü adam olarak konumlandırmasıdır. Avengers’ın olmasına izin verilmesi gerektiğine kesinlikle inanıyor ve diğer ölümsüzleri engelleyemediğinde, ortaya çıkan karmaşık duygularla başa çıkamıyor. Uzun zamandır aşkına ihanet etmenin ve bu ihaneti hiçbir şey için saymamanın eşzamanlı sonuçlarıyla yaşamaya isteksiz olduğunu fark etmekte. Mitolojik Yunan adaşına göre yaşayan Ikaris, doğrudan güneşe uçar ve kendini feda eder.

Eternals’ın normal insanların dayanamayacağı koşullara uzayda nefes almak dahil dayanabileceğini bilen hayranlar, Ikaris’in sonunda MCU’ya dönüp dönmeyeceği konusunda net değildi. Ancak senaryo yazarı Kaz Firpo, CBR ile konuşurken bunu netleştirdi. Firpo, filmin üçüncü perdesinde Ikaris’in eylemlerinin arkasındaki motivasyonları açıkladıktan sonra durumu mümkün olan en sade dille ortaya koyuyor; ”evet öldü.”

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.