Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eski CoD Çalışanı Birtakım Açıklamalarda Bulundu

Eski bir Call of Duty çalışanı CoD serisi hakkında geçtiğimiz günlerde birtakım açıklamalar yaptı.

2006-2012 yılları arasında Call of Duty stüdyosunda Infinity Ward’ın eski yaratıcı stratejisti Robert Bowling, Call of Duty serisinin geleceği hakkında yorum yaptı. Twitter’da paylaşım yapan Bowling, Call of Duty serisinin yeniden yapılması gerektiğini söyledi.

Bowling, Modern Warzone’dan Call of Duty’nin şu anki durumu hakkında bir tweet’e yanıt olarak, “Oyunun devamı gelmesinin yerine serinin yeniden canlandırmaya ihtiyacı var” dedi. Ayrıca Bowling, Call of Duty serisinin içerik ağ geçitleri yerine temel oynanışa dönmekten fayda sağlayabileceğini söyledi.

Eski CoD Çalışanı; Serinin Yeniden Canlandırılması Gerek Dedi

Eski CoD Çalışanı

Eski CoD çalışanı ayrıca şöyle açıkladı, “Oyuncularımıza tüketici değil, topluluk gibi davranırdık. Onları pazar geri bildirimi değil harita geri bildirimi için topladık” dedi. Bowling, Modern Warzone’dan Call of Duty’nin şu anki durumu hakkında bir tweet’e yanıt olarak paylaşımlarını yaptı.

Bowling şimdi çevrimiçi PvP çok oyunculu oyunlarının yeni çağını başlatmayı umut eden yeni bir oyun geliştirici şirketi olan Midnight Society’nin stüdyo başkanı olarak görev yapıyor. Halo Infinite geliştiricisi Quinn DelHoyo kreatif direktör ve Dr. Disrespect de ekibe liderlik ediyor. Call of Duty’e gelince, kasım ayının en iyi oyunu Call of Duty: Vanguard oldu. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.