Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Escape From Tarkov Wipe Ne Zaman? 2022

Escape From Tarkov'da wipe hazırlıkları başladı, bir sonraki sıfırlama işlemi fazlasıyla yakın.

Escape From Tarkov wipe zamanı yaklaştı ve Battlestate Games, ilerlemelerinin sıfırlanmasını bekleyen oyuncuların uzun süre beklemeyeceğini açıkladı. Şimdi, ön silme etkinliklerinde gökten aynı anda birkaç hava damlası düştüğü için, atıcının yakında 23 Haziran Perşembe günü sıfırlanacağını varsayıyoruz.

Geçen hafta (9 Haziran) TarkovTV Live sırasında Battlestate Games COO’su Nikita Buyanov, bir sonraki Escape From Tarkov wipe sürecinin yeni güncelleme ile yayınlanacağını doğruladı. Bu yamanın ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda Buyanov, “neredeyse hazır” demişti. Büyük ihtimalle Escape From Tarkov önümüzdeki hafta sıfırlanacak.

Escape From Tarkov Wipe Ne Zaman?

Escape From Tarkov Wipe

Buyanov, Tarkov‘un ne zaman sıfırlanacağı konusunda daha iyi bir tahmin için oyuncuların oyun içi etkinliklere dikkat etmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Kural olarak, Escape From Tarkov wipe olayları genellikle standart olaylardan çok daha fazla oyun değiştirir ve oyunun ekonomisi ve dengesi üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Escape From Tarkov genellikle yılda iki kez sıfırlanır ve oyunun her döngüsü yaklaşık altı ay sürer. Son silme 16 Aralık 2021’de gerçekleştiğinden, yamayı cilalamanın her şeyin yolunda gittiğini varsayarak Battlestate Games’in oyunu bu ay (Haziran) sıfırlayacağını varsayıyoruz.

Bir sonraki Escape From Tarkov wipe sürecinin ve güncellemesinin ne getireceğine gelince, Buyanov geçtiğimiz günlerde güncellemenin Lighthouse’a bir genişleme, bol miktarda yeni silah, üç boss, geliştirilmiş bir airdrop sistemi ve çok daha fazlasını içereceğini paylaştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.