Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Escape From Tarkov’a DLSS Eklendi

Battlestate Games, Escape From Tarkov'a DLSS eklendiğini açıkladı. Ayrıca güncelleme de bazı yenilikler de mevcut.

Battlestate Games, Escape From Tarkov‘a yapılan son güncellemenin oyuna ne eklediğini açıkladı. Güncelleme 0.12.12.15.4, bugün erken saatlerde yayınlandı. İki saatlik kesinti süresinin ardından, Nvidia DLSS ile birlikte iki yeni revolver ve bazı önemli hata düzeltmeleri oyuna eklendi.

Güncelleme notlarında Battlestate Games, “DLSS’nin yüksek ekran kartı kullanımı sırasında kare hızını artırmak için geliştirildiğini” açıkladı. DLSS, kalite, dengeli ve performans dahil olmak üzere çeşitli ön ayarlarla birlikte geldi. Bu modların her biri bir Nvidia RTX grafik kartı gerektirecek ancak oyuncuların grafik kalitesinden ödün vermeden yüksek kare hızı elde etmek için oyunlarını daha fazla değiştirmelerine olanak tanıyacak.

Escape From Tarkov 0.12.12.15.4 Güncelleme Notları

Escape From Tarkov
Escape From Tarkov DLSS seçeneği ile kalite kaybı yaşamadan FPS arttırabilirsiniz.

Escape From Tarkov ayrıca hem 9×19 kabinli Chiappa Rhino 200DS‘nin hem de .357 kabinli Chiappa Rhino 50DS‘nin artık mevcut olduğunu ve tabancanın iki versiyonunun daha “yakın gelecekte” oyuna ekleneceğini doğruladı. Güncelleme ayrıca revolver mastering için seviyelendirme ekledi ve ekip çalışması etkileşimlerini geliştirmek için Rogue yapay zekasını iyileştirdi.

Ayrıca, Endurance elit seviye becerisinin istatistikleri elden geçirildi, nefes kurtarma hızı yüzde 100’den yüzde 50’ye düşürüldü ve oyuncular artık görevleri görev menüsünde konuma göre sıralayabilecek. Güncelleme ilk olarak bu ayın başlarında bir Tarkov TV podcast’i sırasında duyurulmuştu. Tam kapsamlı yama notlarına buradan göz atabilirsiniz. Güncelleme ile birlikte onlarca küçük ve büyük hata giderildi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.