Epic Store’un Sıradaki Ücretsiz Oyunu Rime Olarak Duyuruldu!

Epic Store’dan ücretsiz oyun duyurusu gelmeye devam ediyor.

Şu sıralar Mega indirimler ile birbirinden güzel oyunları bilgisayar oyuncularına cazip fiyat etiketleri ile sunan Epic Store, iki hafta sonra Rime adlı oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunacak. Rime Steam’de 49.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Konsol ve bilgisayar platformu için 2017 yılında lansmana çıkan Rime tek oyunculu yapısı ile oldukça beğenilmişti. Tequila Works ve QLOC iş birliği ile geliştirilen Rime, Grey Box ve Six Foot iş birliği ile hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulmuştu. Oyunculara keşfedilebilecek koca bir dünya sunan yapım Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Rengarenk yapısı ile karşımıza sert bir dünya çıkaran oyun tek oyunculu olarak oynanıyor.

Birbirinden farklı bulmacaların ve maceraların yer aldığı oyunda genç bir adam olarak rol alacak, gizemli bir adada vahşi hayvanlarla karşı karşıya geleceğiz. Kimsenin bilmediği harabeler arasında yükselen bir kule görecek ve bu kuleye ulaşmak için ter dökeceğiz. Oyun içerisindeki tek silahımız akıl olacak.

Oyun içerisinde Türkçe dili yer almazken oyunculara keşfedilebilir bir dünya, benzersiz bulmacalar ve gizemlerle dolu bir atmosfer sunuluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol