Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Yaz İndirimi 2023 Başladı: İşte Öne Çıkan Oyunlar

Yüzde 75'e varan tasarruf imkanı sunan Epic Games Store Yaz İndirimi 2023 başladı. Dev kampanya, 3 Ağustos'a kadar devam edecek.

Sıcaklarından bunaldığımız şu günlerde Epic Games Yaz İndirimi cüzdanlarımızı ferahlatmaya geldi! Steam ve PlayStation Store’un ardından şimdi de Epic, yaz kampanyasının startını verdi. Yeni çıkan oyunlardan unutulmaz klasiklere, eğlenceli indie’lerden satış rekorları kıran en iyi oyunlara kadar sayısız seçenek sunan etkinlik, yüzde 75’e varan indirimler içeriyor.

Üstelik yalnızca bu da değil. Şu anda mağazada bulunan her oyun ve eklentiden Epic Ödülleri ile yükseltilmiş oran olarak harcadıklarınızın yüzde 10’unu hemen geri kazanabilirsiniz. Bu oran, Epic Games Yaz İndirimi’nin sona ereceği 3 Ağustos‘ta yeniden yüzde 5’e dönecek. Peki, kampanyada öne çıkan fırsatlar neler?

Epic Games Yaz İndirimi 3 Ağustos’a Kadar Sürecek

Elbette indirime giren oyunların tamamını buradan paylaşmamız mümkün değil, ancak gözümüze çarpan bazı yapımlar da yok değil. Örneğin; yıllar süren bekleyişin ardından bu sene çıkan Dead Island 2 yüzde 25 indirimle 321 TL. Yıldızların arasında hikaye odaklı bir macera yaşatan Star Trek: Resurgence, 309 TL’den 231 TL’ye düştü.

epic games yaz indirimi 2023 oyunlar

Tüm zamanların en inanılmaz oyun dünyalarından birine sahip olan Red Dead Redemption 2, yüzde 67 indirimle 379 TL’ye satılıyor. Her ikisi de yüzde 50 indirimde olan GTA 5 ve Death Stranding Director’s Cut, sırasıyla 275 ve 164 TL fiyatla listeleniyor. Electronic Arts’ın FIFA lisansına sahip son futbol oyunu FIFA 23‘ü ise yüzde 75 daha ucuza yani 174 TL’ye satın alma şansına sahipsiniz.

Daha uygun fırsatlar arayanlar için Alan Wake Remastered (19 TL), Borderlands 3 (46 TL), Cities: Skylines (84 TL), Sid Meier’s Civilization IV (21 TL) ve Showrunner (82 TL) gibi oyunlara bakabilirler. Epic Games Yaz İndirimi, 3 Ağustos‘ta sona erecek. Kampanyada yapacağınız satın alımların yüzde 10’unu geri kazanacağınızı bir kez daha hatırlatmış olalım. İndirimdeki tüm oyunlar için bu sayfaya göz atabilirsiniz.

İlgili Yazılar

PS Store Yaz İndirimi Başladı! Bu Oyunlar Gözden Kaçmasın

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları 204 TL Değerinde

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.