Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları 204 TL Değerinde

Epic Games Store'un bu haftaki ücretsiz oyunları belli oldu. Biri, Bethesda'nın efsane MMORPG'si The Elder Scrolls olmak üzere iki oyun bedelsiz olarak alınabilir.

Epic Games Store, bu hafta toplam değerleri 204 TL olan iki güzel oyunu ücretsiz dağıtıyor. Şu anda mağazada ücretsiz olan Train Valley 2, 20 Temmuz (bugün) saat 18:00 itibarıyla yerini Murder by Numbers ve The Elder Scrolls Online‘a bırakacak. Epic, Bethesda ile işbirliği yaparak ünlü MMORPG’yi Fortnite‘a getirmişti. Bu özel ortaklığın bir uzantısı olarak, bu kez de oyunun kendisi bedava veriliyor.

Steam’de satış fiyatı 179 TL olan The Elder Scrolls Online, sürekli yenilenen dünyası ve hikayesiyle canlılığını hiç yitirmeyen bir deneyim yaşatıyor. Kuşandığınız silahlardan öğrendiğiniz becerilere kadar, karakterinizin görünüşünü ve oynanışını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. İster tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla bir araya gelerek maceraya atılabilirsiniz.

The Elder Scrolls Epic Games Store’da Ücretsiz

epic games haftalık ücretsiz oyunlar

30 saati aşan yeni içerik sunan ve bizleri yeniden Morrowind’e götüren Necrom bölümü, haziran ayında oyunculara sunulmuştu. Yeni oynanabilir bir sınıf olan Arcanist‘i içeren güncelleme, bu yılın en büyük ESO hikayesi olma özelliğini taşıyor. Bağımsız bir bulmaca-macera oyunu olan Murder by Numbers‘ta ise gerçeğe ulaşmak için tanıkları sorguluyor ve ipuçlarını çözüyoruz.

1990’ların Los Angeles’ında geçen yapım, etkileyici sanat tarzı, hikayesi ve yaratıcı karakterleriyle oldukça sürükleyici. Hem The Elder Scrolls hem de Murder by Numbers, 20 – 27 Temmuz arasında Epic Games Store‘da ücretsiz dağıtılacak. Oyunları kalıcı olarak edinmek için bir kez hesabınıza eklemeniz yeterli olacaktır.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.