Epic Games Ücretsiz Oyunu Belli Oldu (14 – 21 Ekim)

Epic Games ücretsiz oyunu belli oldu. Kullanıcılar bu hafta Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse ve Paladins Epic Paketi'ni bedava alacaklar.

Epic Games ücretsiz oyunu belli oldu. Bildiğiniz gibi mağaza, her hafta kullanıcılara en az bir adet ücretsiz oyun indirme fırsatı sunuyor. Geçtiğimiz haftanın bedavası, 32 TL değerindeki PC Building Simulator olmuştu. 14 – 21 Ekim tarihleri arasında ücretsiz dağıtılacak yapımlar ise Paladins Epic Paketi ve Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse olacak.

Stubbs The Zombie, Steam’de 32 TL’ye Satılıyor

epic games bedava oyun

Üçüncü şahıs aksiyon oyunu Stubbs The Zombie, ilk çıkışını Ekim 2005’te Xbox için yapmıştı. İlk yayınlandığı dönemde genel olarak iyi yorumlar alan Epic Games ücretsiz oyunu, zombi türüne ilginç bir yorum getirmişti. Geçtiğimiz mart ayında tüm platformlar için yeniden piyasaya sürülen Stubbs The Zombie, düşmanlarınızı yaşayan ölü müttefiklere dönüştürmenizi ve canlılara karşı bir zombi saldırısına önderlik etmenizi sağlıyor.

Epic ayrıca bu hafta sınırlı süre için yayınlanan Epic Games özel paketiyle Paladins evrenine girmenize imkan tanıyor. Paladins Epic Paketi, 4 Şampiyonu bonus kozmetik içerikleriyle beraber anında açılıyor. Overwatch ve Team Fortress 2 gibi yapımlara benzeyen ücretsiz FPS oyunu Paladins, düşük sistem gereksinimli bir oyun olmasıyla öne çıkıyor.

Paladins, Tüm Platformlarda Ücretsiz Oynanabiliyor

epic games ücretsiz oyunu paladins paket

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunu olarak sunulan yapımlar, 14 Ekim saat 18:00’dan 21 Ekim saat 18:00’a kadar Windows PC’lere indirilebilecek. Bu arada geçen haftanın bedavası PC Building Simulator için hala vaktiniz var. Dilerseniz oyunu buradan kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol