Epic Games Ücretsiz Oyunları Belli Oldu (18 Kasım)

Kullanıcılarına her hafta en az bir adet ücretsiz oyun sunan Epic Games Store, haftanın bedavalarını açıkladı. Mağaza, sınırlı süre için tam üç oyunu ücretsiz dağıtıyor!

Epic Games ücretsiz oyunları ile kullanıcılara bayram yaşatmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi mağaza her hafta en az bir adet oyunu bedava dağıtıyor. Geçtiğimiz haftanın ücretsizi, 149 TL değerindeki Rogue Company Epic Paketi olmuştu. Peki, Epic Games bu hafta hangi oyunları ücretsiz verecek?

18 – 25 Kasım tarihleri arasında tam üç oyunu hiçbir ücret ödemeden kitaplığınıza ekleyebileceksiniz. Haftanın Epic Games ücretsiz oyunları arasında Guild of Dungeoneering, KID A MNESIA EXHIBITION ve Never Alone (Kisima Ingitchuna) bulunuyor.

Bu Hafta 3 Oyun Bedava Dağıtılıyor

epic games bedava oyun

Ünlü müzik grubu Radiohead’in Kid A ve Amnesiac albümlerinin 21. yılını anmak için orijinal sanat eserleri ve kayıtlardan oluşturulan bir dijital/analog evren olan KID A MNESIA EXHIBITION, hem Windows PC hem de Mac için geliyor. Birinci şahıs bakış açısından son derece ilginç bir deneyim sunan yapımın yayıncılığı Epic Games tarafından üstleniliyor.

Steam’de 35 TL’ye satılan Guild of Dungeoneering, sıra tabanlı bir zindan keşfi kart savaşı olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kahramanı kontrol etmek yerine onun etrafında zindan inşa ediyorsunuz. Son olarak Never Alone (Kisima Ingitchuna) ise bağımsız platform oyunu tutkunlarına geliyor.

Bulmaca-Platform Oyunu Never Alone Epic Games Store’da Ücretsiz Oldu

epic games ücretsiz oyunları never alone

Eğer daha önce Inside veya Limbo oynadıysanız, Never Alone‘u da seveceksinizdir. Steam fiyatı 24 TL olan oyun, nesilden nesle aktarılmış geleneksel bir öyküden ilham alınarak, Alaska Yerlisi bir grup olan İnyupik’le iş birliği içerisinde geliştirilmiş, oynayanı adeta içine çeken bir bulmaca-platform oyunu.

Haftanın Epic Games ücretsiz oyunları, 18 Kasım yani bugün saat 19:00 itibarıyla kitaplığa indirilebilecek. Oyunlara bedava sahip olmak için 25 Kasım’a kadar süreniz var. Kampanya sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol