149 TL Değerindeki Epic Games Paketi Ücretsiz Oldu!

Epic Games her hafta ücretsiz oyun veya eklenti vermeye devam ediyor. Bugün ise Epic Games'in ücretsiz misafiri bir eklenti olarak kullanıcıların karşısına çıktı.

Epic Games her hafta kullanıcılarına ücretsiz oyun ya da eklenti vererek gönüllere taht kurmayı başardı. Bugün ise oyunseverlere 149 TL değerimdeki Rogue Company 4. Sezon eklentisini ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına kütüphanelerine ekleme fırsatı buluyor.

Epic Games 149 TL Değerindeki Rogue Company 4. Sezon Eklentisini Ücretsiz Yaptı

Eklentide gelen özelliklerden bahsetmeden önce oyun hakkında kısa bir bilgilendirme yapmamızda fayda var. Rogue Company, First Watch Games tarafından geliştirilen ve Hi-Rez Studios tarafından yayınlanan ücretsiz, çok oyunculu, taktiksel, üçüncü şahıs bir kahraman nişancı video oyunudur.

Rogue Company

Rogue Company Dördüncü Sezon Paketi

Dördüncü sezona özel ve ücretsiz Epic Games paketiyle merhaba de! Düşmanlarını ateş ve napalmla yakan patlayıcı uzmanı Rogue’lar Switchblade ve Scorch’u aç. Switchblade’in Inferno Imp kıyafeti ve 20K Battle Pass XP de ücretsiz olarak seni bekliyor!

  • Switchblade ve Scorch’u aç
  • Switchblade’in Inferno Imp Kıyafeti
  • 20K Battle Pass XP

Sistem Gereksinimleri

Minimum

İşletim Sistemi
Windows 7 64 bit

İşlemci
Intel(R) Core i5-2320

Ekran Kartı
Nvidia GTX 650

Ram
4 GB

Depolama
20 GB

Desteklenen Diller:

  • SESLENDİRME: İngilizce
  • METİN: İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İspanyolca (Latin Amerika), Rusça, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince

Eklentiyi 18 Kasım saat 19.00’a kadar ücretsiz bir şekilde kütüphanenize eklemek için buraya tıklayıp, sahip olabilirsiniz.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol