Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Suicide Squad Kill The Justice League’i Geri Aldı

Dün gece bir hata sonucu Epic Games Store'da ücretsiz olarak ön sipariş verilebilen Suicide Squad: Kill the Justice League, oyuncuların kütüphanelerinden kaldırılmaya başlandı.

Batman: Arkham serisi ile tanınan Rocksteady Studios’un yeni DC oyunu Suicide Squad: Kill The Justice League, dün itibarıyla ön siparişe açıldı. Fakat Epic Games Store’un Türkiye mağazasında yaşanan ilginç bir hata sonucu kullanıcılar oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleme şansı yakaladılar.

Steam’de 70 dolar (2 bin lira) olan yapımı tek kuruş ödemeden ön sipariş verebildiklerini gören oyuncular, büyük bir sevinç yaşadı, ancak bugün hevesleri kursakta bırakan yeni bir gelişme yaşandı. Epic Games Store, Suicide Squad: Kill the Justice League’i ücretsiz ön sipariş verenlerin oyunlarını otomatik iade ile geri alıyor.

Epic Games, Otomatik İade İşlemi Yapıyor

Suicide Squad epic games store

İşlemler kısmındaki Satın Alma sekmesine girdiğinizde oyunun karşısında İade Edildi yazısını görebilirsiniz. Esasen, bu hatanın böyle sonuçlanacağı zaten tahmin edilen bir şeydi zira daha önce de benzer durumlar yaşanmıştı.

Suicide Squad: Kill the Justice League, Epic Games mağazasının vitrininde yer almaya devam etse de, üzerine tıkladığınızda “Bu içerik şu anda platformunda veya bölgende mevcut değil” uyarısı ile karşılaşıyorsunuz. Öte yandan aynı durumun Rusya’da yaşandığı bilgisini de araya sıkıştıralım. Hatanın kaynağı ise bilinmiyor.

Suicide Squad Kill The Justice League Kaldırıldı

Suicide Squad Kill the Justice League epic games

Bilindiği üzere Steam, 20 Kasım itibarıyla mağazadaki oyunların fiyatlarını ve cüzdan bakiyelerini dolara çevirecek. Bu tarihten sonra Türk lirası ile satış işlemi gerçekleştirilemeyecek. Bu durumda Epic Games Store‘a ilginin artması kuvvetle muhtemel. Her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam eden mağaza, Valve’ın bu adımını kendi lehine çevirebilir.

İlk kez 2020’deki DC Fandome etkinliğinde Gotham Knights ile birlikte duyurulan Suicide Squad: Kill The Justice League, 2 Şubat 2024 tarihinde piyasaya sürülecek. Suicide Squad üyeleri Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ın yer aldığı aksiyon – macera oyunu, solo veya dört oyuncuya kadar çevrimiçi eşli oynanabilen bir hikayeye sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.