Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Store, Efsane Zombi Oyununu Ücretsiz Verecek!

Epic Games Store, haftaya tüm zamanların en beğenilen zombi oyunlarından Dying Light Enhanced Edition'ı ücretsiz verecek.

Zamlardan belimizin büküldüğü şu günlerde imdadımıza yetişen Epic Games haftaya vereceği ücretsiz oyunları açıkladı. Techland tarafından geliştirilen ve yayımlanan efsane zombi oyunu Dying Light Enhanced Edition, 6 – 13 Nisan tarihleri arasında bedava olacak. 594 TL değerindeki özel sürümü bu zaman aralığında kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak oynayabileceksiniz.

50’den fazla ödül ve adaylığı olan Dying Light Enhanced Edition, dünyanın dört bir yanında 16 milyondan fazla oyuncuya sahip. Zombilerin hüküm sürdüğü kıyamet sonrası bir dünyada geçen oyun, ek bir oyun modu, iki ekstra karantina bölgesi ve devasa bi genişletme paketi içeriyor. Hiç olmadığı kadar büyük, görkemli ve korkutucu bir macera yaşatan özel sürüm, deneyimi bambaşka bir düzeye çıkarıyor.

Dying Light Epic Games’te Ücretsiz Olacak

Epic Games haftaya vereceği ücretsiz oyunlar

Dying Light Enhanced Edition’da ana oyun ve The Following DLC’sinin yanı sıra çok oyunculu Be The Zombie modu ve The Bozak Horde, ilave görevler, özel eşyalar ve daha pek çok özellik dahil olmak üzere, lansman sonrası destek döneminin ilk senesinde oluşturulmuş tüm içerikler bulunuyor. Bu ürünlerin tekil fiyatı 594 TL, ancak Steam’de paket olarak aldığınızda yalnızca 59 TL ödüyorsunuz. Şimdi Epic Games sayesinde bu meblağ da cebinizden çıkmamış olacak.

Bu arada Epic Games haftaya vereceği ücretsiz oyunlar arasında Blazing Sails de yer alıyor. 69 TL değerindeki PvP korsan oyunu, tıpkı Dying Light gibi 6 – 13 Nisan tarihleri arasında bedelsiz olarak alınabilecek. The Silent Age ve Tunche, Epic Store’da şu anda ücretsiz. Her iki oyunu da 6 Nisan Perşembe saat 18:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. 594 tl yazmışsınız lakin oyun şuan 59 tl

    0
    2
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.