Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Bedava Oyun Veriyor: 225 TL’lik Dev Fırsat

Epic Games Store, bu haftanın ücretsiz oyunlarını erişime açtı. Toplam değerleri 225 TL'yi bulan Prey ve Jotun: Valhalla Sürümü, 19 Mayıs'a kadar ücretsiz!

Epic Games bedava oyun vermeye devam ediyor. Her hafta dağıttığı hediye oyunlarla kullanıcıların gözdesi olan mağaza, kaçırılmayacak bir fırsatla daha karşımıza çıktı. Epic Games ücretsiz vereceği oyunları açıklamasıyla birlikte pek çok kullanıcı haftanın bedavalarının neler olduğunu merak etmeye başladı.

12 – 19 Mayıs haftasının Epic Games ücretsiz oyunlar listesi 25 TL değerindeki Jotun: Valhalla ve 200 TL değerindeki Prey‘den oluşuyor. Toplamda 225 TL’lik bir tasarruf sunan mağaza, bu oyunlara hiçbir ücret ödemeden sahip olma şansı tanıyor.

Epic Games Bedava Oyunu Prey’i Kaçırmayın

epic games bedava oyun

İlk olarak 2017 yılında piyasaya sürülen Prey, Arkane’in en başarılı oyunları arasında yer alıyor. Oldukça karanlık bir atmosfere sahip olan bu FPS’te, 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonunda uyanıyorsunuz.

İnsanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin önemli deneklerinden birisiniz, ancak işler hiç de iyi gitmiyor ve kendinizi korkutucu bir hayatta kalma macerasının içinde buluyorsunuz.

Jotun: Valhalla İskandinav Mitolojisinde Geçiyor

Jotun Valhalla Sürümü

Epic Games bedava oyun kampanyasının bir diğer üyesi ise Jotun: Valhalla Sürümü oldu. İskandinav mitolojisinde geçen elle çizilmiş aksiyon keşif oyunu, utandırıcı bir ölümle hayatı son bulan ve Valhalla’ya girmek için Tanrılara kendini kanıtlaması gereken bir Viking savaşçısı olan Thora’yı konu alıyor.

Epic Games’in verdiği ücretsiz oyunlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Hediyelerinizi almak için 19 Mayıs‘a kadar vaktiniz olduğunu bir kez daha hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.