Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Gizemli Oyun 2 Ocak: Popüler Yapım Bedava Oldu!

Epic Games Store'un Yılbaşı Tatili İndirimi kapsamında dağıttığı 15'inci ücretsiz oyun, 5 dolar (150 TL) değerindeki 20 Minutes Till Dawn oldu.

Epic Games Store’un 15’inci gizemli oyunu da belli oldu. Şu ana kadar Ghostrunner, Saints Row ve Ghostwire: Tokyo gibi büyük yapımlar da dahil olmak üzere çok sayıda oyunu ücretsiz olarak dağıtan mağaza, bu kez de 20 Minutes Till Dawn‘ı hediye ediyor. Steam’de 5 dolara (150 TL) satılan bağımsız yapım, eğlenceli bir aksiyon roguelike oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Haziran 2023’te Türkçe dil desteği ile birlikte piyasaya sürülen 20 Minutes Till Dawn’da devamlı Büyüyen ve sizin peşinizi bırakmayan canavarlara mermi yağdırıyorsunuz. Bir sürü güçlendirme seçeneklerinin bulunduğu sistemde devamlı özel ve oyunu bozan dizilimler oluşturabilirsiniz. Geniş çaplı silah ve özel yetenekleri bulunan karakterleri ilerledikçe açabilir ve heyecanı katlayabilirsiniz.

Yeni Epic Games Ücretsiz Oyun 20 Minutes Till Dawn

epic games gizemli oyun 2 ocak

Vampire Survivors hoşunuza gidiyorsa, bu oyun da epey ilginizi çekecektir. Oyunun süresi oldukça makul ne uzun ne de kısa. Hatta 20 dakika çok derseniz 10 dakikalık hızlı mod ve sonsuz mod da yer almakta. Birçok karakter, güçlendirme ve silah var. Gelişmesi çok zor değil. 15 farklı zorluk seviyesi verilmiş. İlk seviyeden başlıyor 15’inci seviyeye kadar her oyun 20 dakika olacak şekilde hayatta kalıyoruz.

3 tane bölge vermişler hepsinin kendine özel 3 – 4 tane düşmanı ve 5 tane boss’u var. 12 tane saldırı 12 tane de savunmak adına rün bulunuyor ama toplamda 8 tane seçebiliyoruz. Eğer rogue-lite hayatta kalma türünü seviyorsanız, 20 Minutes Till Dawn‘a bir şans verebilirsiniz. Oyun, 3 Ocak Çarşamba saat 19:00’a kadar Epic Games Store üzerinden bedava alınabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.