Epic Games, Boss Key Stüdyosunun Çalışanlarını İşe Almaya Çalışıyor!

Epic Games, Radical Heights geliştiricilerini işe almaya çalışıyor.

45 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahip olan Fortnite Battle Royale, oyun içi gelirlerle geliştiricisi olan Epic Games’in yüzünü güldürüyor.

Günümüzde Battle Royale oyunlarının gelirleri göz önüne alındığında oldukça yüksek rakamlar ortaya çıkıyor.  Bu durumda diğer geliştiricilerin Battle Royale moduna olan ilgisini artırıyor. Hatırlayacağınız üzere 10 Nisan’da Radical Heights adında yeni bir Battle Royale oyunu oyun severlere sunulmuştu. Oyunun 1980 yıllarına ait bir temaya sahip olduğunu belirtmiş ve harita üzerinde 100 oyuncunun yer alacağını belirtmiştik. Unutmadan belirteyim, Radical Heights projesinin başındaki isim Cliff Bleszinski olduğu biliniyor. Cliff Bleszinski daha önceki yıllarda Epic Games’in oyunlarından sorumlu yönetmeni olarak gündeme geliyordu

Cliff Bleszinski’nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre Epic Games, Radical Heights  projesinde yer alan isimleri kendi bünyesine katmaya çalışıyormuş.

Cliff Bleszinski Twitter üzerinden,“Hey @epicgames, ekibimi işe almaya çalışmaktan vazgeçebilir misiniz?” paylaşımı yaptı.

Henüz Erken Erişim Oyunu olarak yayınlanan Radical Heights Steam’de ücretsiz olarak oynanabiliyor. Türkçe dilinin yer almadığı yapımda, grafiklerin kalitesi diğer Battle Royale oyunlarını aratmayacak kalitede olurken, 1980’li yılların teması da farklı bir yaklaşım olarak karşımıza çıkıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>