Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Enlisted Armored Train Güncellemesi Yayınlandı

Enlisted, tüm kampanyaları ek görevlerle genişleten bir yama aldı. Bunların arasında, oyuncuların zırhlı bir treni savunması gereken yeni bir mod da mevcut.

İkinci Dünya Savaşı’nın gerçeklerine odaklanan çok oyunculu FPS oyunu Enlisted için bir başka güncelleme daha yayınlandı. Yamanın en büyük cazibesi, Berlin Savaşı’nın bir parçası olarak mevcut olan ‘Armored Train Escort’ isimli oyun modu oldu. İçinde, bir taraf zırhlı bir treni savunmalı, diğeri ise varış noktasına ulaşmasını durdurmalı. Savunanlar her kontrol noktasını geçtikten sonra takviye alırken, saldırganların sonsuz birlik kaynağı olacak.

Güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte, Battle of Berlin kampanyası da nihayet PlayStation 4 ve Xbox One sahiplerinin kullanımına sunuldu. Diğer Enlisted kampanyalarına daha fazla görev eklendi ve yeni kampanya seviyelerinde 12 manga ve 18 model silah ve araç tarafından karşılanacaksınız.

Enlisted Armored Train Güncelleme Notları

Enlisted Armored Train

Yamanın yayınlanmasıyla birlikte, Battle Pass’ın dördüncü sezonu da piyasaya sürüldü. Battle Pass ile oyuncular, yeni ödüllerin kilidini açmak için puan kazanmalarını sağlayan haftalık savaş görevler yapacak. Sekiz benzersiz asker (her ordu için bir tane), beş tür silah ve araçlar için sekiz çeşit kamuflaj kazanabileceksiniz.

Ayrıca, yeni yılı kutlamak için telsiz operatörleri olarak havai fişekler toplayabilir ve mühendisler süslü Noel ağaçları dikebilirsiniz. Ayrıca bir ton oyun mekaniği iyileştirmesi de yapıldı. Örneğin, pilotlar artık paraşüt taşıyabilecek ve bu da uçaklardan atlayarak hayatta kalmalarını sağlayacak. Yapay zeka, ek davranış kalıpları getirilerek de geliştirildi. Ayrıca aşağıdaki görevler de eklendi:

  • Battle of Moscow‘ndaki Birch Grove, bir İstila modu görevi aldı;
  • Battle of Tunisia‘ndaki Vaha, bir Yıkım modu görevi aldı;
  • Invastion of Normandy‘deki Gare de Saint-Lo, İstila modu görevi aldı;
  • Invastion of Normandy‘deki Omer, bir Yıkım modu görevi aldı.

Enlisted, PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve PlayStation 5’te mevcut. Oyun, mikro dönüşümlerle oynaması ücretsiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.