Encased Tam Sürüm Olarak Çıkış Yaptı

Erken erişim programında yaklaşık iki yıl kaldıktan sonra, kıyamet sonrası RPG oyunu Encased bugün Steam ve GOG.com'da tam sürüm olarak çıkış yaptı. Oyun, orijinal Fallout'un ön planda olduğu türün PC klasiklerinden esinlendi ve şimdiden birçok sadık hayran kazanmayı başardı.

Rus stüdyosu Dark Crystal Games’in duyurduğu gibi, kıyamet sonrası RPG oyunu Encased, Steam’de erken erişimin sürecinde yaklaşık iki yıllık bir geliştirmenin ardından bugün resmi lansmanını yaptı. Oyun 49 TL fiyat etiketiyle çıkış yaptı ve Valve’nin mağazasında ve GOG.com’da mevcut. Oyunla birlikte, resmi oyun müziği ve iki ek paket satışa çıktı.

Erken Erişim sürümüyle karşılaştırıldığında, Encased‘ın yayın sürümü birçok yeni ana ve yan görevin yanı sıra çeşitli hikaye sonları da dahil olmak üzere hikaye kampanyasından eksik bölümler sunacak. Geliştirici ekip ayrıca savaş ve gizlilik sistemlerinde değişiklikler yaptı ve silahlar da dahil olmak üzere daha önce kullanılamayan konumlar ve ögeler ekledi.

Encased, medyaya ilk kez 2018’de geliştiricilerin Kickstarter’da oyunu tamamlamak için toplam 100 bin Euro’dan fazla para toplamayı başardıkları bir kampanya başlattıklarında ortaya çıktı. Oyun, taktiksel bir sıra tabanlı savaş sistemine sahip izometrik bir bilimkurgu cRPG olarak duyuruldu. Geliştirici ekip, Fallout, Planescape: Torment ve Baldur’s Gate gibi oyunlardan ilham aldı. Ana hedeflerinden biri, oyunculara karşılaştıkları zorluklarla nasıl başa çıkacaklarını seçme konusunda mümkün olduğunca fazla özgürlük vermekti.

Encased

Encased Tam Sürüm Neler Sunacak?

Encased, bizi 1976’nın kıyamet sonrası alternatif bir versiyonuna götürecek. Kahramanımız, gizemli Dome’u araştıran C.R.O.N.U.S. Corporation’ın düşük rütbeli bir çalışanı. Büyük nesneler, bilinmeyen bir uygarlık tarafından yaratılan son derece ileri teknoloji eserler üzerinde yer almak için savaşan altı farklı fraksiyon arasındaki rekabet arenası haline gelen geniş bir bölgeyi dünyadan kopardı.

Dome’u keşfederken kahramanımız, diplomasiye veya tipik kaba çözümlere odaklanarak karakterlerinin ilerleme yolunu özgürce seçebilecek. Toplamda beş uzmanlık arasından seçim yapabiliyoruz ve bunların her biri savaş alanında veya keşif sırasında faydalı olan birçok pasif beceri ve yetenek sunacak. Macera, tercihlerimize bağlı olarak, tek başına veya karşılaşılan yoldaşlarla birlikte tamamlanabilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol