Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

eNations Cup İçin Turkcell eMilli Takım Seçmeleri Başlıyor

Ülkemizi FIFA (EA Sports) video futbol oyunu platformunda temsil edecek ve Milli formayı eFutbol alanında giymeye hak kazanacak oyuncularımızın belirleneceği Turkcell eMilli Takım seçmeleri başlıyor.

2021-2022 sezonunda FIFA’nın düzenleyeceği eNations Cup turnuvasında ülkemizi temsil edecek olan eMilli Takımımızda yer almaya hak kazanacak oyuncular, Türkiye Futbol Federasyonu’nun organize ettiği Turkcell’in isim sponsorluğunda gerçekleşecek seçmelerle belirleniyor.

Kendine güvenen herkesin katılım sağlayabileceği seçmelere bu adres üzerinden kayıt olunabiliyor. Turnuvaya katılacak oyuncuların en az 16 yaşında olmaları ve temsil ettiği ülkenin pasaportuna sahip olmaları gerekiyor. İki aşamalı olarak planlanan seçmeler çeyrek final seviyesine kadar tek maç usulü elemelerle yapılırken çeyrek final, yarı ve final turları ise çoklu maçlar üzerinden organize edilecek.

Seçilen Oyuncular, Türkiye’yi eNations Cup’ta Temsil Edecek

eNations Cup 2022 emilli takım

Seçmelere katılmak isteyen oyuncular, kayıtlarını bu web sitesinden yapabilecek ve her katılımcı turnuva ağacındaki rakibiyle eşleşerek elemelere katılacak. Düzenlenen seçmeler sonucunda, FIFA (EA Sports) için, 2 eFutbolcu Türkiye’yi eFutbol alanında temsil etme hakkı kazanacak. FIFA eMilli Takımımız eNations Cup grup elemelerinde başarılı olduğu takdirde finallere katılmaya hak kazanacak.

FIFA tarafından düzenlenen eNations Cup 2022‘de, ülkelerini EA SPORTS FIFA 22‘de temsil eden dünyanın en iyi oyuncuları yer alıyor. Uluslararası turnuva, oyunculara milli takım arkadaşlarıyla birlikte 2v2 formatında oynama fırsatı veriyor. FIFAe Nations Playoffs 2022, 23 ülkenin bulunacağı, katılan üye federasyonların nihai sayısına bağlı olarak çevrimiçi veya çevrimdışı olarak oynanacak.

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ın ev sahipliğindeki 400 bin dolar ödüllü eNations Cup 2021, koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.