Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Emilia Clarke’tan Jon Snow Dizisi Hakkında Açıklama

Game of Thrones'taki Ejderha annesi Emilia Clarke, HBO'nun yeni Jon Snow dizisi hakkında konuştu. Dizinin oldukça heyecan verici olduğunu belirten oyuncu, maalesef kadroya dahil olmayacağını söyledi.

Game of Thrones oyuncularının HBO’nun Jon Snow dizisinde, Kit Harrington‘a katılmalarını umut eden birçok hayran var. Ancak Daenerys Targaryen oyuncusu Emilia Clarke, olumsuz bir haberle geldi. GameSpot tarafından tespit edilen bir BBC röportajında ​​Clarke, Game of Thrones yazarı George R.R. Martin tarafından yakın zamanda duyurulan Jon Snow merkezli dizi hakkında konuştu.

Diziyi ortak hazırlayan Martin ve HBO, Harrington’a rol teklif etti ve karakter buna oldukça olumlu baktı. Clarke’a da yeni dizideki rolünü de tekrar edip etmeyeceği soruldu. ”Hayır.” diye basitçe yanıtlayan oyunu sanırım işim bitti diyerek konuyu kapattı. Clarke, 2011’den 2019’a kadar süren Game of Thrones’un sekiz sezonunun tamamında yer alan ve 20’li yaşlarının tamamını Ejderhaların Annesi rolünde etkin bir şekilde geçiren bir yıldızdı.

Emilia Clarke: ” Jon Snow’u İzlemek Heyecan Verici Olacak.”

Jon Snow

Clarke muhtemelen Westeros’a dönmeyecek olsa da karakterinin ailesi başka dizide yer alacak. Targaryenler yakında Game of Thrones’un 21 Ağustos‘ta başlayacak olan ilk dizisi House of the Dragon‘da yer alacak. Game of Thrones olaylarından iki yüz yıl önce geçen on bölümlük House of the Dragon dizisi, Targaryen Hanedanı’nın Ejderhaların Dansı olarak bilinen acı ve vahşi bir iç savaşa nasıl düştüğünü anlatacak.

Clarke, Game of Thrones’un ilk dizisini izlemenin oldukça heyecan verici olacağını açıkladı. Dizinin Game of Thrones hikayesinden daha eskiye dayanması sebebiyle Emilia Clarke, diziyi yeni bir izleyici olarak seyredeceğini belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.