Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elite: Dangerous Büyük Bir Güncelleme Alıyor

Elite: Dangerous alacağı güncellemeyle birden fazla mürettebatlı uçuşlara izin verecek.

Elite: Dangerous, uzay ve bilim kurgu temalı oyunları seven oyuncuları tarafından her zaman ayrı bir yere konulmuştur. Sonu gelmeyen evreninin müthiş özellikleri, etkileyici grafikleri ve etkileşimli dünyasıyla harika bir açık dünya su an oyun, kısa süre içinde büyük bir güncelleme alacak. Bu güncelleme ile oyuna eklenecek en önemli yenilik, birden fazla mürettebat ile yolculuğa çıkabilme özelliği olacak.

elite dangerous güncelleme

Elite: Dangerous geliştiricileri, büyük güncellemeler ile oyunun özelliklerini çoğalmaya ve oyuncuları galaksi ufkunun dahilinde tutmaya kararlılar. Playstation 4, Xbox One, Windows ve MacOS PC için geliştirilmiş olan oyunun PC versiyonuna geçen sene aldığı Horizons güncellemesi ile atmosfersiz gezegenlere iniş yapma özelliği elenmişti. Kısa süre önce de üçüncü türden yakınlaşmalar oyuna eklenmişti.

Elite: Dangerous elindeki bütün hikayeyi tek seferde oyunculara vermiyor. Sadakat ve birlikte gelişim üzerine oyunun hikayesini geliştiriyor diyebiliriz. Böyle olması da uzun soluklu bir oyun deneyimini mümkün kılıyor.

Beklenen 2.3 güncellemesi bugün yayınlanacak ve gerçekten büyük olacak. Aynı gemi içinde 3 farklı mürettebat ile gemiyi kontrol edebileceksiniz. Çoğu oyuncunun epey mutlu olacağı karakter yaratma özelliği de oyuna eklenecek. Yeni kamera açıları ve çok sayıda küçük yenilik de oyuna eklenecek.

74.99 Türk lirası fiyat etiketine sahip olan oyunun Steam sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.