Elex 2 Çıkış Tarihi Nihayet Belli Oldu

THQ Nordic ve Piranha Bytes, sonunda Elex 2'nin çıkış tarihini açıkladı. Oyun gelecek yıl mart ayında piyasaya sürülecek. Koleksiyoncu sürümünde hangi ögelerin yer alacağını da öğrendik.

Elex 2 çıkış tarihi nihayet açıklandı. E3 2021’de resmi olarak duyurulan RPG’nin devamı olan Elex 2; 1 Mart 2022‘de PC, PS4, PS5, XOne ve XSX/S için çıkacağını bildirdi. Dahası, koleksiyoncu sürümünün içeriğini de öğrendik. Aşağıdaki videodan koleksiyoncu sürümünün içeriğini görebilirsiniz.

Elex 2 Çıkış Tarihi Nihayet Belli Oldu

Elex 2 çıkış tarihi belli olmasıyla birlikte hayranlar oldukça sevindi. Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan sızıntılara göre oyunun 19 Ekim’de çıkış yapması gerekiyordu ancak resmi çıkış tarihi 1 Mart 2022 olarak belirlendi.

Ayrıca koleksiyoncu sürümünün içeriğini aşağıda yazdık.

  • Alba Figürü (23cm)
  • Rahip Kolyesi (5cm)
  • Ciltli Sanat Kitabı
  • Çelik Kitap
  • Oyun Müzikleri DVD’si
  • Björn Pankratz’ın Cassandra Albümü
  • Seçilen Platform İçin Oyun Kodu
Elex 2 Çıkış Tarihi

Elex 2 çıkış tarihinin belli olmasıyla birlikte 1 Mart’ta, ilk oyundaki sunulan olaylardan bir süre sonrasını oynayacağız. Bir kez daha Jax rolünü üstleneceğiz, macera sırasında kahraman başka bir entrikaya karışacak ve mücadelesinin sona erme şekli büyük ölçüde sizin eylemlerinize bağlı olacak.

Oyun dünyası, oynarken katılabileceğimiz çeşitli, bölünmüş gruplara sahip olacak ancak bunlardan birinin saflarına katılmak, genellikle diğer gruplar tarafından verilecek olan bazı görevlere erişimi engelleyecek.

Elex 2’de eylemi üçüncü şahıs perspektifinden izleyeceğiz. Oyunun arkasındaki itici güç, NPC’ler tarafından verilen görevler olacak, bunlar hem hikaye görevlerini hem de maceranın sonuna ulaşmak için tamamlanması gerekmeyen görevler ve yan etkinlikleri içerecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol